
Northern Buddy Bordlampe Dark Green
Sammenligning av produkter

Produktinformasjon
Oppdag Northern Buddy Bordlampe Dark Green - Den Perfekte Løsningen for Ditt Skrivebord
Gi skrivebordet ditt et løft med Northern Buddy Bordlampe Dark Green. Denne stilige bordlampen fra Northern er laget av metall og rustfritt stål, og har en maks watt per lyskilde på 9.0 W. Den dype grønne fargen gir et snev av natur inn i rommet ditt, samtidig som den skaper en koselig atmosfære.
Elegant Design og Funksjonalitet
- Designet av Mads Sætter-Lassen, vinneren av "Northern Lighting Student Design Award", er Buddy bordlampe en praktisk og elegant tillegg til ethvert skrivebord.
- Den bevegelige lampeskjermen lar deg justere lyset akkurat slik du vil, enten det er for arbeid eller lesing.
- Med en Gu10 sokkel og anbefaling om bruk av LED-pære, er denne lampen energieffektiv og miljøvennlig.
- Med en høyde på 49 cm, bredde på 16 cm og en unik kopp-holder på 8,5 cm i diameter, tilbyr denne bordlampen både funksjonalitet og stil.
Opplev nordisk enkelhet og funksjonalitet med Northern Buddy Bordlampe Dark Green. La denne lille hjelperen holde orden på dine småting mens den lyser opp arbeidsområdet ditt på en elegant måte.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Northern Bordlampe

Northern Ombre Bordlampe Sort

Northern Buddy Off-White Bordlampe

Northern Birdy Bordlampe Sort

Northern Birdy Bordlampe Grå

Northern Buddy Bordlampe Dark Green

Northern Salto Bordlampe Beige
Spesifikasjon
| Egenskaper | Innebygd strømbryter, LED-belysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Ledningslenge | 200.0 cm |
| Maks watt per lyskilde | 9.0 W |
| Materiale | Metall, Rustfritt stål |
| Sokkel | GU10 |
| Vekt | 2100.0 g |
| Bredde | 16.0 cm |
| Høyde | 49.0 cm |
| Typ | Bordlamper |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Mikamax Golden Gun Lamp Baretta

Schylling Lava Squish N"Flow

Mummi nattlys Klem 20 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 487,- den billigste prisen for Northern Buddy Bordlampe Dark Green blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste bordlampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

















