
OBH Nordica Artist Easycurls Curling Iron 25 Mm 4347 W Svart
Sammenligning av produkter

Produktinformasjon
Skap glansfulle krøller med OBH Nordica Artist Easycurls 25 mm krølltang i svart
OBH Nordica Artist Easycurls Curling Iron 25 Mm 4347 W Svart er den ultimate løsningen for å skape vakre og langvarige krøller. Med en effekt på 47 W og en maksimal temperatur på 200 grader, gir denne keramiske krølltangen deg full kontroll over stylingen din.
Enkel å bruke med keramisk belegg
Denne krølltangen er utstyrt med et keramisk belegg som bidrar til å motvirke frizz og legger til ekstra glans i håret ditt. Med funksjoner som integrert støtte, roterende kabelfeste og opphengsring, er den praktisk og brukervennlig.
Perfekt for alle hårtyper
Enten du ønsker løse bølger, tette krøller eller en bohemsk stil, kan OBH Nordica Artist Easycurls tilpasses etter dine behov. Den lange tre meter lange ledningen gir deg frihet til å style håret ditt hvor som helst.
Med OBH Nordica Artist Easycurls Curling Iron 25 Mm 4347 W Svart kan du skape en rekke frisyrer som varer hele dagen. Ta kontroll over stilen din og få glansfulle krøller med denne innovative krølltangen fra OBH Nordica.
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Obh Nordica Krølltang

OBH Nordica Björn Axén Tools Touch Curler 25mm Svart

OBH Nordica Björn Axen Tools Ultimate Experience Curler Svart
Spesifikasjon
| Produktnavn | OBH Nordica Artist Easycurls Curling Iron 25 Mm 4347 W Svart |
| Merke | Obh Nordica |
| Type | Krølltang |
| Farge | Svart |
| Egenskaper | Integrert støtte, Keramisk, Opphengsring, Roterende kabelfeste |
| Antall varmenivåer | 1 |
| Ledningslenge | 300.0 cm |
| Temperatur (max) | 200.0 °C |
| Lengde | 30 cm |
| Vekt | 500 g |
| Energikilde | Nettstrøm |
| Funksjoner | Keramisk belegg |
| Diameter (maks.) | 25 mm |
| Effekt | 47 W |
| Maksimal temperatur | 200 Grader |
| Type tang | Krølltang |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Cera VoluMini Pink Rosa

BaByliss Brilliance Tong Svart

CeraWand Cera Curly Iron 38mm

Esperanza Krølltang LAURA

Krølltang Adler Ad 2120

Bobbys Hair Care Curling Iron
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 239,- den billigste prisen for OBH Nordica Artist Easycurls Curling Iron 25 Mm 4347 W Svart blant 8 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste krølltang for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.











