
Ombar Bringebær & Kokosnøtt Ø 70g
Dessertchokolade i pladeform, trøffel-agtig cremet fyld af hindbær og kokos. Økologisk, mælkefri, vegansk og glutenfri. Min. 60 % kakaotørstof....
fra 75,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Ombar Bringebær & Kokos er en økologisk dessertsjokolade der kombinerer intens 60 % mørk kakao med et mykt, trøffelaktig fyll av bringebær og kokos. Syrlig bringebær, kremet kokos og fyldig råsjokolade gir en frisk kontrast til den mørke kakaoen og en mykere, mer fyldig smak enn en klassisk mørk sjokoladeplate. Økologisk råsjokolade med kremet bringebær- og kokosfyll Platen består av et lag rå, uristet kakao rundt en silkemyk kjerne med bringebærpulver og kokoskrem. Den mørke sjokoladen gir dybde og intensitet, mens fyllet tilfører fruktig friskhet og rund sødme. Konsistensen er myk og tett, med et fyll som gir platen et trøffelaktig preg. Alle ingrediensene er økologiske, og sjokoladen er søtet med kokosblomstsukker i stedet for raffinert sukker. Det gir en rund, lett karamellisert sødme som passer godt til den mørke kakaoen og de naturlige tonene av kokos og bringebær. Ombar Bringebær & Kokos er også uten kumelk, vegansk og glutenfri.
Topplisten: Ombar Helsekost

Ombar Pistasj Ø 70g
68,-
2

Ombar 72% Kakao 70g
68,-
2
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Ombar Bringebær & Kokosnøtt Ø 70g |
| Merke | Ombar |
| Type | Sjokolade |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Glutenfritt, Sukkerfritt |
| Smak | Bringebær, Naturell, Sjokolade, Vanilje |
| Opprinnelsesregion | Europa |
| Vekt/pakke | 70.0 g |
| Kalorier/100g | 200.0 kcal |
| Fett/100g | 15.0 g |
| Protein/100g | 2.9 g |
| Karbohydrater/100g | 16.0 g |
| Antall pakker | 1 pakk |
| Salt/100g | 0.1 g |
Størrelse
| Produktvekt | 70 g |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftegenskaper | Vegansk, Økologisk |
| Bærekraftsertifiseringer | Fairtrade |
Populære produkter
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 75,- den billigste prisen for Ombar Bringebær & Kokosnøtt Ø 70g blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste helsekost for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Sonnentor VaniljepulverRawBite Raw Cacao 50 grClearspring Tang Chips Gurkemeje Øko (Seaveg Crispies)Rømer Hindbærsyltetøy Molbo Øko
RawBite Spicy Lime 50 grBiona Tofu Naturell ØkoNatur-Drogeriet Skåret Lakrisrot ØkoRawBite Apple Cinnamon 50 gr
Terrasana Eddik umeboshiblomstNatur-Drogeriet Engelsk Ren Lakris Små RundeRawBite Coconut 50 grBiona Tahini Med Salt Øko

























