
onanoff BuddyPhones Connect
Onanoff Buddyphones Connect - Hodetelefoner Med Mikrofon - On-Ear - Kablet - 3,5 Mm Jakk - Blå...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Onanoff Hodetelefoner

BuddyPhones Galaxy Lilla
382,-
2

onanoff EXPLOREP GREY
385,-
2

Onanoff BP-SB-Rosa-01
222,-
1

BuddyPhones Play+ Rosa
888,-
1
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit
2 580,-
15

Jabra Elite 4 Marineblå
1 199,-
1
1

JBL Tour Pro 3 Latte
3 181,-
2
8

Jabra Elite 4 Dark Grey
1 199,-
1
1

Sennheiser Momentum 4 Svart
2 297,-
3
8

Bose QuietComfort White
2 473,-
3
8

Philips TAH3209BG Beige
349,-
7

JBL Soundgear Clips Copper
1 239,-
4
4

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart
1 938,-
1
9

Jabra Elite 7 Pro Black
2 461,-
1
Produktinformasjon
Onanoff Buddyphones Connect - Hodetelefoner Med Mikrofon - On-Ear - Kablet - 3,5 Mm Jakk - Blå
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | onanoff BuddyPhones Connect |
| Merke | Onanoff |
| Kommunikasjon | Trådløs |
| Farge | Hvit, Blå, Gul, Grønn, Rosa |
Spesifikasjoner
| Type | On-ear hodetelefoner, Hodetelefoner til barn |
Type
| Trådløs | Nei |
| Type kontakt | 3.5mm |
| Kategori | Øreklokker |
Funksjoner
| Funksjoner | Sammenleggbar |
Tilkoblinger
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
Design
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Hodtelefoner | Ja |
Størrelse
| Elementstørrelse | 30 mm |
Generelt
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
Lydegenskaper
| Impedans | 32 Ω |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Følsomhet | 85 dB/mW |
Annet
| Lanseringsår | 2019 |
EarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper SvartEarFun Air Pro 4i ANC TWS ørepropper HvitEarFun Air Pro 4+ ANC BlåSudio K3 Pro trådløse around-ear hodetelefoner Onyx black
Sudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner SortSudio R4 trådløse around-ear hodetelefoner HvitSteelSeries Arctis Nova Pro Omni wireless gaming-headsett HvitAwei AT78 Trådløse hodetelefoner med ANC Svart
Awei TA19 Ørepropper ANC SvartDeltaco Gaming DH130 PS5 Gaming Headset SvartNomadelic Solo 220 Kids open-ear GråKensington H950 EQ USB C/USB A On Ear Headset Svart










