Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L
-2%

Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L

Osprey Tempest Velocity 30 Tursekk For Dame, Pashmina Melon, M_L...
Osprey Women's Tempest 30 Tidal/Atlas Ryggsekk Dame M/LOsprey Tempest 30 Aluminum Grey M/L Ryggsekk DameOsprey Tempest 30 Jasper Green M/L Ryggsekk DameOsprey Tempest 30 Violac Purple M/L Ryggsekk DameOsprey Tempest Pro 30 Silver Lining Ryggsekk Dame
Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L
Osprey Tempest 30 Stealth Black M/L Ryggsekk Dame
fra 2 656,-
På lager i 1 butikker

Kjøp på nett

banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L
-2%
Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L
2 656,-
2 711,-
Volum
65 liter
100 L
30 L
65 liter
Bredde
39 cm
42 cm
30.0 cm
39 cm
Høyde
87 cm
82 cm
34.3 cm
87 cm
Funksjoner
Brystrem, Hoftebelte, Støtte til væskesystem
Brystrem, Hoftebelte
Brystrem, Hoftebelte
Brystrem, Hoftebelte, Støtte til væskesystem
Materialer
Nylon/Polyamid
Nylon
Nylon
Nylon/Polyamid
Produktvekt
2190 g
3040 g
1105 g
2190 g
Målgruppe
Unisex
Dame, Herre, Unisex
Dame
Unisex
Herre
Type
Tursekk
Tursekk
Tursekker
Tursekk
Produsentfarge
Black
Pashmina/Melon
Lukking
Lokk, Spenne
Lokk, Spenne
Vekt
2800.0 g
1100.0 g
Dybde
40.0 cm
26.0 cm
Egenskaper
Flaskeholder, Vannavvisende, Innerlomme
Brystreim, Hoftereim, Støtte for væskesystem
Mønster
Ensfarget
Størrelse
S-M, L/XL
L/XL

Produktinformasjon

Osprey Tempest Velocity 30 Pashmina/Melon M/L – Perfekt for eventyret!

Klare for nye eventyr? Osprey Tempest Velocity 30 er ikke bare en ryggsekk; det er din trofaste følgesvenn på alle typer utendørsopplevelser! Med et volum på 30 liter gir denne lette tursekken deg god plass til alt du trenger, samtidig som den sitter som støpt på ryggen.

Fantastisk passform og design

Vekt: 1100 g – lett som en fjær! Sekken er designet med løpevestinspirerte skulderremmer og et fleksibelt AirScape ryggpanel, som sikrer både komfort og god ventilasjon under aktivitet. Uansett om du fotturer, løper, sykler eller går på langrenn, kan du stole på at denne sekken gir deg optimal bevegelsesfrihet. Det polstrede hoftebeltet er laget av BioStretch-materiale, noe som gir deg fleksibilitet uten å gå på kompromiss med stabiliteten.

Bærekraftige materialer for en bedre fremtid

Osprey tar ansvar for miljøet! Tempest Velocity 30 er laget av bluesign®-godkjent resirkulert nylon, og har en PFC-fri DWR-impregnering for ekstra beskyttelse mot vær og vind. Du kan være trygg på at du har gjort et bærekraftig valg når du velger denne sekken.

Spesifikasjoner – alt du trenger å vite

  • Type ryggsekk: Tursekk, Dagtursekk, Reisesekk
  • Farge: Pashmina/Melon
  • Høyde: 34.3 cm
  • Bredde: 30.0 cm
  • Dybde: 26.0 cm
  • Rygglengde: M/L - 40,5 cm til 50,5 cm, S/S - 33 cm til 43 cm

Med to elastiske brystreimer som festes i front, kan du stole på at alt holder seg på plass, selv på de mest utfordrende stiene. Så hva venter du på? Gjør deg klar for å ta fatt på eventyret med Osprey Tempest Velocity 30, din nye favoritt på veien til tur og sport!

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnOsprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L
MerkeOsprey
Type accessoriesRyggsekk 10-40 liter, Ryggsekk, Tursekk, Dagtursekk, Reisesekk
Volum30 L
FargeRosa
SeriesOsprey Women's Tempest
TypeTursekker
Spesifikasjoner
ProdusentfargePashmina/Melon
MålgruppeDame
MaterialerNylon
LukkingLokk, Spenne
EgenskaperBrystreim, Hoftereim, Støtte for væskesystem
Mål
Vekt1100.0 g
Høyde34.3 cm
Bredde30.0 cm
Dybde26.0 cm
Funksjoner
FunksjonerBrystrem, Hoftebelte
Design
DesignPC sekk, Tursekker, Ryggsekker til herre, Ryggsekker til dame
Størrelse
Dyp27 cm
Produktvekt1105 g
Bærekraftinformasjon
BærekraftegenskaperResirkulert materiale

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Lett vekt. Med en vekt på 1100 g er sekken praktisk lett, noe som reduserer belastningen på ryggen og gir mer energi til turen.
Praktisk volum. 30 L kapasitet gir nok plass til vesentlig utstyr og klær for dagsturer og korte eventyr uten å bli for tung.
Komfortabel passform. AirScape-ryggpanel og BiStretch-hoftebelte skaper god ventilasjon og støtter torsoen, noe som øker bevegelsesfriheten og reduserer svette.
Miljøvennlig materiale. Sekken er laget av bluesign-godkjent resirkulert nylon med PFC‑fri DWR‑impregnering, som gir vannavvisning samtidig som du velger bærekraftig materiale.
Ulemper med dette produktet
Begrenset lagringsplass. Volumet på 30 L kan bli lavt for lengre turer eller ved behov for ekstra utstyr og tøy.
Mulig redusert holdbarhet. Materialene nylon/polyamid og den lave vekten kan indikere at sekken ikke er like robust som tyngre, dyrere alternativer, noe som kan påvirke levetiden ved hyppig eller tung bruk.
Mangel på spesifikke lagringsløsninger. Spesifikasjonene nevner ikke flere eksterne eller interne lommer, noe som kan begrense tilgjengeligheten for små gjenstander under aktiv drift.

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 2 656,- den billigste prisen for Osprey Tempest Velocity 30 pashmina/melon M/L blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste ryggsekker for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.