
Osram Lysrør T5 80W/830 G5 - 3820179
LYSRØR LUMILUX T5 HO. Effekt: 80W. Fargetemperatur: 3000K....
fra 130,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
LYSRØR LUMILUX T5 HO. Effekt: 80W. Fargetemperatur: 3000K.
Topplisten: Osram Lyspære

-1%
OSRAM HALOPIN ovnspære 25W 230V G9 - 3710272
39,03
39,29
9

Osram Night Breaker H11 LED kit
1 564,-
6

-1%
Osram Kompaktlysrør Dulux D 10w/827
135,-
137,-
1

-15%
Osram LED-lyspære Vintage 1906 E27
105,-
123,-
7
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Osram Lysrør T5 80W/830 G5 - 3820179 |
| Merke | Osram |
| Type | Lysrør |
Spesifikasjoner
| Antall i pakken | 1 stk |
| Sokkel | G5 |
| Form | Stav |
| Lysfarge | Varmhvit |
| Energiklasse | A+ |
| Effekt | 79.8W |
Mål
| Diameter | 16 mm |
Funksjoner
| Kan dimmes | Nei |
Størrelse
| Lengde/høyde | 1449 mm |
Kommunikasjon
| Trådløs styring | Nei |
Generelt
| Varighet | 24000 h |
| Type pære | Lysrør |
| Driftsspenning | 230 |
| Tilsvarende effekt i en glødelampe | 80 W |
| Pris per stykk | 37 kr/stk |
| Kvikksølvfri | Nei |
| Fargetemperatur | 3000 K |
Lysegenskaper
| Lystilførsel (maks) | 6150 lm |
| Fargerendering Index (CRI) | 80 Ra |
| Lysutbytte | 77 lm/W |
Populære produkter

-1%
OSRAM HALOPIN ovnspære 25W 230V G9 - 3710272
39,03
39,29
9

-14%
Philips ovnspære 40W E14 8719514432802
15,4
17,96
3

-11%
Philips LED-lampe G9 300 lm
50,-
56,-
7

Osram Night Breaker H11 LED kit
1 564,-
6
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 130,- den billigste prisen for Osram Lysrør T5 80W/830 G5 - 3820179 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste lyspære for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
Globen Lighting Lyspære E14 LED kule OpalGloben Lighting Lyspære E14 LED kule KlarGloben Lighting Lyskilde E10 LED globe 0,5 W 3-pakning Klar
Belid Belid dimbar lyskilde LED GU10 mini MR11 270lm 3000K
Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 12,5 cm, E27Globen Lighting Laser filament LED E27 dimbar 9,5 cm, E27Normann Copenhagen Amp LED G4 lyskilde klar, g4, 0,4w g4, 1wScandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Opal, 3000K
Scandi Essentials Lit dimbar lyskilde E27 G95 150lm Klar, 2100KScandi Essentials Lit lyskilde E5 reservepære 12V 0,6W KlarScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 55V 3-pakning Klar, 3WScandi Essentials Lit lyskilde E10 reservepære 34V 3-pakning Klar, 3W















