
Other Brand Teresa baderomslampe IP44
Produktinformasjon
Oppgrader badet med Other Brand Teresa IP44 baderomslampe
Gi badet ditt et elegant og funksjonelt løft med Other Brand Teresa baderomslampe IP44. Denne takplafonden er designet for innendørsbelysning og kombinerer materialer av høy kvalitet som akryl, glass og metall for å skape en stilfull belysningsløsning.
Spesifikasjoner:
- Materiale: Akryl, Glass, Metall
- Diameter: 36 cm
- Høyde: 19 cm
- Sokkel: G9
- Lyspærer: 3 stk maks 33W - inkludert
- Dimbar: Ja, ved bruk av dimbare lyspærer og ekstern dimmer
- IP-grad: IP44
- Monteringsanvisning:
Other Brand Teresa baderomslampe IP44 er en allsidig lampe som passer perfekt til badet, men kan også brukes i andre rom i huset. Med sin IP44-klassifisering er den egnet for fuktige omgivelser, og den skaper en behagelig atmosfære med sitt blendefrie lys.
Lampen skrues enkelt fast i taket og krever fast strømtilkobling for drift. Med sin stilfulle design og praktiske funksjoner vil denne baderomslampen være et flott tillegg til ditt hjem.
Gjør badet ditt til et avslappende og vakkert sted med Other Brand Teresa baderomslampe IP44!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Other Brand Taklampe



Rondo taklampe 60 cm - Svart

Elton taklampe 5 lys Svart

Pixi tak/vegglampe Blå

Lava tak/vegglampe Brun
Spesifikasjon
| Design | Baderomsbelysning |
| Innendørs - eller utendørsbelysning | Innendørsbelysning |
| Maks watt per lyskilde | 33.0 W |
| Materiale | Akryl, Glass, Metall |
| Sokkel | G9 (GU9) |
| Bredde | 36.0 cm |
| Dybde | 186 mm |
| Høyde | 21.5 cm |
| Funksjoner | Egnet for baderom |
| IP-klassifisering (grad av beskyttelse og vann / støvtett) | IP44 |
| Farge/materiale | Rustfritt/krom, Sort, Aluminium |
| Maks effekt per pære | 33 W |
| Type pære | Halogen |
| Antall pærer | 2 stk |
| Typ | Takplafonder |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

EGLO TAMARA 1 spot

Belid Bullo 27cm taklampe, messing 1575753-10-0 1575753-05-0
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 999,- den billigste prisen for Other Brand Teresa baderomslampe IP44 blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste taklampe for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.
















