
OTL Technologies Harry Potter Hogwarts
Produktinformasjon
Opplev magien med OTL Technologies Harry Potter Hogwarts hodetelefoner
Utforsk en verden av lyd og fantasi med disse gule On-Ear hodetelefonene fra OTL Technologies!
Funksjoner og spesifikasjoner
- Type: Hodetelefoner
- Type hodetelefoner: On-Ear
- Farge: Gul
- Lydgjengivelse: 2.0 (stereo)
- Mikrofon: Ja
- Trådløse: Nei
Ta med deg magien fra Harry Potter til din hverdag med disse stilige hodetelefonene. Med sin gule farge og stereo lydgjengivelse, vil du føle deg som en ekte trollmann eller heks mens du nyter favorittmusikken din.
Enten du er en fan av bøkene eller filmene, vil disse hodetelefonene ta deg med tilbake til Hogwarts hver gang du bruker dem. Den avtakbare mikrofonen lar deg kommunisere tydelig, mens de lydisolerte voluminnstillingene gir deg full kontroll over lydnivået.
Perfekt for barn i alderen 3+, disse hodetelefonene har en utvidbar justering som passer til enhver hodeform. Lett, slitesterk og komfortabel å ha på, de er ideelle for lange timer med musikklytting eller spill.
Ta med deg litt magi i hverdagen med OTL Technologies Harry Potter Hogwarts hodetelefoner!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Otl Technologies Hodetelefoner

OTL Pokemon Poke Ball Rød



OTL Technologies Sonic the Hedgehog Blå

Lol Surprise Headphone On-Ear
Spesifikasjon
| Produktnavn | OTL Technologies Harry Potter Hogwarts |
| Merke | Otl Technologies |
| Farge | Gul |
| Type | Hodetelefoner |
| Kabellengde | 1.5 m |
| Vekt | 175.0 g |
| Sammenleggbare | Nei |
| Avtagbar kabel | Ja |
| Vannbestandig | Nei |
| Virtuell surround | Nei |
| Funksjoner | Sammenleggbar, Lading via USB |
| Kontakttype | 3.5mm |
| NFC | Nei |
| Kablet (hodetelefon>lydkilde) | Ja |
| Hodtelefoner | Nei |
| Vedlegg | Hodebøyle |
| Multipoint | Nei |
| Bluetooth | Nei |
| Produktvekt | 164 g |
| Elementstørrelse | 32 mm |
| Hodetelefondesign | On-ear |
| Simulert surroundlyd | Nei |
| Typ | Trådløse hodetelefoner, Hodetelefoner til barn |
| Kanaler | Stereo |
| Kontroll | Volumkontroll |
| Følsomhet | 94.0 dB/mW |
| Maks inn-effekt | 50.0 mW |
| Frekvensrekkevidde (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensrekkevidde (max) | 20000.0 Hz |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Membran | 40.0 mm |
| Lydgjengivelse | 2.0 (stereo) |
| Mikrofon | Ja |
| Frekvensomfang (min) | 20 Hz |
| Frekvensomfang (maks) | 20000 Hz |
| Lanseringsår | 2021 |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Apple AirPods Pro 3 Hvit

Jabra Elite 4 Marineblå

JBL Tour Pro 3 Latte

Jabra Elite 4 Dark Grey

Sennheiser Momentum 4 Svart

Bose QuietComfort White

Philips TAH3209BG Beige

JBL Soundgear Clips Copper

Aftershokz Openrun Pro2 Mini Svart

Jabra Elite 7 Pro Black
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 159,- den billigste prisen for OTL Technologies Harry Potter Hogwarts blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste hodetelefoner for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.










