Philips Momentum 5000 32M1C5500VL
-1%
Philips Momentum 5000 32M1C5500VL 32" LED QHD 165Hz Gaming-skjerm, VA, 1ms...
fra 5 409,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Philips Momentum 5000 32M1C5500VL - LED-skjerm - kurvet - QHD - 32" - HDR
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
180 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Matt
Skjermteknologi
OLED
LCD
LCD
Produktinformasjon
Oppdag Philips Momentum 5000 32M1C5500VL - Din nye gamingpartner!
Er du på jakt etter en skjerm som gir deg den ultimate spillopplevelsen? Med Philips Momentum 5000 32M1C5500VL får du en imponerende kurvet 32-tommers LED-skjerm med QHD-oppløsning på 2560 x 1440 piksler. Denne skjermen er designet for deg som ønsker både stil og ytelse, med en oppdateringsfrekvens på 165 Hz som gir lynrask respons og sylskarpe bilder. Perfekt for både gaming og underholdning!
Fremragende bildekvalitet og teknologi
Praktiske spesifikasjoner
  • Skjermstørrelse: 31.5" (80 cm)
  • Oppløsning: 2560 x 1440 piksler
  • Oppdateringsfrekvens: Opptil 165 Hz
  • Responstid: Lynraske 1 ms
  • Innebygde høyttalere: Ja
  • Justerbar høyde: Nei
  • Tiltbar: Ja, -5 til 20 grader
  • VESA-feste: Ja (100x100 mm)
Tilpasning for den perfekte opplevelsen
Fleksibel tilkobling
Optimal ytelse i hverdagen
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips Momentum 5000 32M1C5500VL
MerkePhilips
FargeSvart
ModellnavnPhilips Momentum 32M1C5500VL
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning2560x1440
Adaptiv synkronisering
Nei
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2724 mm
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2022
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Mål
Dybde uten stativ9.5 cm
Bredde70.9 cm
Dybde (med stativ)239 mm
Høyde (med stativ)527 mm
Vekt (med stativ)7, 83 kg
Dybde (uten stativ)95 mm
Høyde (uten stativ)423 mm
Vekt (uten stativ)6, 37 kg
Funksjoner
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
HDMI-porter2
Innebygd USB-hub
HDMI-versjon2.0
HDCP
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1500R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)45 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)32.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)57.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse32.0 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz