Philips 43" 7609 Series 4K LED Smart-TV med HDR og Titan OS 43PUS7609/12
Philips 43Pus7609 - 43" Diagonalklasse 7609 Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Smart Tv - Titan Os - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Hdr - Antrasittgrå...
fra 3 790,-
Tilgjengelig i 3 butikker
Philips 43PUS7609/12 Fernseher 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart-TV WLAN Anthrazit, Grau
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Skjermstørrelse
43 "
43 "
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Energiklasse (HDR)
G
G
Produktinformasjon
Oppdag Philips 43" 7609 Series 4K LED Smart-TV med HDR!
Er du på utkikk etter en smart-TV som kombinerer stil og tekniske spesifikasjoner? Da er Philips 43PUS7609/12 det perfekte valget! Med en skjermdiagonal på 109,2 cm (43") og en imponerende oppløsning på 3840 x 2160 piksler (4K Ultra HD), lover denne TV-en en helt ny visningsopplevelse. Takket være den innebygde Titan OS-plattformen kan du enkelt navigere mellom favorittprogrammene dine og oppdage spennende innhold fra streamingtjenester som Netflix, HBO, Amazon Prime Video og YouTube.
Stilren Design og Funksjonalitet
Smart TV-funksjoner og Tilkoblinger
Effektiv Energibruk og Bærekraft
Samvittigheten din vil også kunne slappe av med denne TV-en, da den er laget med nøye utvalgte materialer. Fjernkontrollen er laget av resirkulert plast, og emballasjen er laget av FSC-sertifisert resirkulert papp. Med et energiforbruk i standby på kun 0,5 W, er denne TV-en et ansvarlig valg for både miljøet og lommeboken.
Spesifikasjoner som Taler for Seg Selv:
  • VESA-mål: 100 x 200 mm
  • Bildeforbedringsteknologi: Ja
  • Innebygd lyddekoder: DTSX, Dolby Atmos
  • Vekt: 6,7 kg med stativ
  • Dybde: 22,8 cm med stativ
  • Strømforbruk (vanlig bruk): 54 W
Gjør seeropplevelsen din komplett med Philips 43" 7609 Series 4K LED Smart-TV. Bestill i dag, og opplev kvaliteten og funksjonaliteten som følger med denne fantastiske TV-en!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips 43PUS7609/12
MerkePhilips
FargeGrå
Spesifikasjoner
VESA-mål100 x 200 mm
VESA-feste
OperativsystemTitan
Energiklasse (HDR)G
EnergiklasseG
Mål
Høyde (med stativ)58.7 cm
Dybde (med stativ)22.8 cm
Høyde (uten stativ)56.7 cm
Vekt (med stativ)6.7 kg
Vekt (uten stativ)6.5 kg
Dybde (uten stativ)8.7 cm
Bredde95.8 cm
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.5 W
Funksjoner
ARCARC, eARC
Smart TV
FunksjonerHbbTV Support
Stemmestyring
StemmeassistentAmazon Alexa
(ARC) Audio Return Channel
Lyd
Høyttalereffekt (total)20 W
Surround Sound-formaterDTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
HøyttalertypeStereo
LydfilformaterAAC, FLAC, MP3, WAV
Støttede lydformaterAAC, FLAC, MP3, WAV
Tilkoblinger
MHL
Nei
Antall USB-A2 st
HDCP2.3
TilkoblingerHDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A
Antall HDMI3 st
CEC
HDMI-versjon2.1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 3 W
Trådløs
Wi-Fi standardWi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi
Smarthus-systemAmazon Alexa, Control4, Google Home
Trådløst & streamingMiracast
Bilde
ALLM
HDR-formaterHDR10, HDR10+, HLG
VRR
3D
Nei
Skjermoppløsning3840x2160 (4K Ultra HD)
Støttede bildefilerBMP, GIF, JPEG/JPG, PNG
SkjermteknologiLED
Lokal dimming
HDR
Støttede videofilerAVC/H.264, AVI, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Matroska (MKV), VP9
Bildeforbedringsteknologi
Tuner
TV-mottakereDigital
DVBDVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Bildeegenskaper
Støttede videoformaterBMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 790,- den billigste prisen for Philips 43" 7609 Series 4K LED Smart-TV med HDR og Titan OS 43PUS7609/12 blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.