Philips 49" curved skjerm 49B2U6900CH/00 - 5120x1440 VA, 4ms, 75hz, 3000:1, Camera, Speakers, RJ45, 2xHDMI/DP/USB-C(100w) - Skjermer Skjermer...
fra 11 327,-
Tilgjengelig i 6 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Philips 49" Buet Ultrawide Skjerm 5120x1440 75Hz med KVM-bryter Svart
-2%
Oppløsning
3840x2160 (4K)
3840x2160 (4K)
Oppdateringsfrekvens
144 Hz
75 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
OLED
Produktinformasjon
Philips 49B2U6900CH - Den ultimate skjermen for multitasking
Fascinerende grafikk med HDR
Innebygd webkamera for videokonferanser
Designet for komfort
Imponerende tilkoblingsmuligheter
  • 2x HDMI 2.0
  • 1x DisplayPort 1.4
  • 1x USB Type-C oppstrømsport
  • 2x USB Type-A nedstrømsporter
Miljøvennlig og energieffektiv
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips 49B2U6900CH
MerkePhilips
FargeSort
Spesifikasjoner
VESA-feste
Nei
PaneltypeVA
Fargedybde8 bit
Innebygde høyttalere
Ja
Kamera (innebygd)
Ja
Mål
Dybde (med stativ)268 mm
Høyde (med stativ)583 mm
Vekt (med stativ)15210 g
Dybde (uten stativ)164 mm
Høyde (uten stativ)373 mm
Vekt (uten stativ)11580 g
Funksjoner
Bærbar
Nei
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
FunksjonerKVM-switch
RGB
HøydejusteringJa, 150 mm
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)2 stk
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI2
Antall DisplayPort1
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
Design
Design panelBuet
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Tilkobling for 9V/12V/14V
Strømforbruk (standby)0.3 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)450 cd/m²
Oppdateringsfrekvens75 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning5120 x 1440 pixels
HDR
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypUltrawide skjerm, Buede skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse49 Tommer
Bildeforhold32:9
Maks oppløsning5120x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Pikseltetthet109 PPI
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 11 327,- den billigste prisen for Philips 49" Buet Ultrawide Skjerm 5120x1440 75Hz med KVM-bryter Svart blant 6 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.