Philips 75" 4K UHD LED Smart TV med HDR10 og Android 75BFL2214
Hvis du er lidenskapelig opptatt av IT og elektronikk , liker å være oppdatert på teknologi og går ikke glipp av til og med de minste detaljene, kjøp Skjerm Videowall Philips 75BFL2214/12 Full HD 75" LED til en uslåelig pris. Størrelseforhold: 16:9 Teknologi: LED Beslutning (px): 3840 x 1440 px Type: Skjerm Produkt med plugg:......
fra 15 260,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
65 "
65 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Opplev underholdning på sitt beste med Philips 75BFL2214
Enestående bildekvalitet for alle anledninger
  • Skjermoppløsning: 3840x2160 (4K Ultra HD)
  • Skjermteknologi: LED
  • Sideforhold: 16:9
Brukervennlighet og tilkobling
  • Smart TV: Ja
  • Tilkoblinger: Ethernet (RJ45), Hodetelefonutgang, USB, HDMI
  • Wi-Fi: Ja
Høykvalitets lydopplevelse
  • Høyttalertype: Stereo
  • Høyttalereffekt (total): 20 W
  • Støttede lydformater: Dolby Atmos
Designet for det moderne hjem
  • Farge: Grå, Svart
  • Skjermform: Flat
Effektivitet og energibruk
  • Energiforbruk (standby): 0.3 W
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPhilips 75BFL2214
MerkePhilips
FargeGrå, Svart
ModellnavnPhilips 75BFL2214 75" LED TV
Spesifikasjoner
VESA-feste
OperativsystemAndroid TV
VESA-mål400 x 400 mm
Mål
Bredde1670 mm
Høyde960 mm
Vekt32.3 g
Strømkilde
Energiforbruk (standby)0.3 W
Funksjoner
Smart TV
ARCARC
Ambilight
Nei
Stemmestyring
Nei
FunksjonerHbbTV Support
Lyd
HøyttalertypeStereo
Høyttalereffekt (total)20 W
Støttede lydfilerAAC, MP3, WAV (PCM), WMA
Surround Sound-formaterDolby Atmos
LydfilformaterMP3, AAC, FLAC, WMA, WAV (PCM)
Tilkoblinger
TilkoblingerEthernet (RJ45), Hodetelefonutgang, USB
HDCP2.2
MHL
CEC
USB 3.0/3.11
HDMI
USB versjonUSB 2.0, USB 3.2 Gen 1
Antall HDMI3 st
HDMI-versjon2.0
Antall HDMI-innganger3
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.3 W
Trådløs
Wi-Fi
Trådløst & streamingChromecast
Bilde
SkjermteknologiLED
HDR-formaterHDR10
HFR
ALLM
WCG
VRR
Lokal dimming
Sideforhold16:9
Støttede videofilerAVC/H.264, AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, Matroska (MKV), VP9, WMV9 HD (VC-1)
Støttede bildefilerBMP, GIF, JPEG/JPG, PNG
3D
Sideforfold16:9
Bildeforbedringsteknologi
Skjermstørrelse75 "
Kantbelyst LED
Oppdateringsfrekvens60Hz
Tuner
DVBDVB-C, DVB-T, DVB-T2
TV-mottakereDigital
CI/CACI+
Lydegenskaper
Integrerte høyttalere
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
HDR10‑støtte. HDR10‑teknologien gir dyp kontrast og livaktige farger, som øker bildets dynamikk.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 15 260,- den billigste prisen for Philips 75" 4K UHD LED Smart TV med HDR10 og Android 75BFL2214 blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.