Point 36" AC POACTF36 tårnvifte hvit
Sval og behagelig inneluft med allsidige vindmoduser og hastigheter...
fra 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Siste kjente pris:
999,-
banner-image
Sammenligning av produkter
999,-
Trinnløs nivåjustering
Nei
Nei
Lydnivå
48 - 48 dB
Justerbar hastighet/motstand
Ja
Ja
Funksjoner
Oscillerende, Timer, Fjernkontroll
Fjernstyring, Oscillerende, Timer
Energikilde
Nettstrøm
Nettstrøm
Effekt
23 W
45 W
Antall stillbare hastigheter
5
3 stk
Produktinformasjon
Tårnvifte Point 36" - POACTF36 for maksimal komfort
Hold deg avkjølt og komfortabel selv på de varmeste dagene med Point 36" tårnvifte POACTF36. Med sitt stilige, slanke design passer denne viften perfekt inn i ethvert rom, enten det er stuen, soverommet eller kontoret. Enten du ønsker en lett bris om natten eller kraftig avkjøling i de stekende sommermånedene, er denne viften et utmerket valg.
Kraftig ytelse med smarte innstillinger
  • Normal-modus: Jevn, kontinuerlig luftstrøm for optimal avkjøling.
  • Dvalemodus: Gir en roligere og mer behagelig luftstrøm, ideell for søvnen din.
Brukervennlig design med fjernkontroll
Enten det er for å kjøle ned på en varm sommerdag, eller for å skape en behagelig bris om natten, så er Point 36" tårnvifte POACTF36 løsningen du har ventet på. Gjør hjemmet ditt mer komfortabelt og nyt hver eneste dag, uansett hvor varmt det måtte bli!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPoint 36" AC POACTF36 tårnvifte hvit
MerkePoint
FargeSvart
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 999,- den billigste prisen for Point 36" AC POACTF36 tårnvifte hvit blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tårnvifte for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.