ProCaster LE-24A551WH 24" HD Ready LED-TV med Android TV
ProCaster 24" Smart LED-TV LE-24A551WH (Android) HDR10...
fra 2 029,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Energiklasse (HDR)
G
E
Smart TV
Ja
Nei
Ja
Wi-Fi
Nei
Bluetooth
Skjermstørrelse
32 "
40 "
Produktinformasjon
Oppdag ProCaster LE-24A551WH – Din nye 24" HD Ready LED-TV med Android TV
Smart TV-teknologi for enkel streaming
Design og praktiske funksjoner
Ytelse og brukervennlighet
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
OperativsystemAndroid TV
VESA-feste
Funksjoner
Doble mottakere
Internettjenester/apper som støttesSVT Play
Smart TV
Tilkoblinger
Digital optisk ut (S/PDIF)
HDMI
Hodetelefonutgang
USB-kontakt
Innspillingsfunksjon via USB (PVR)
Kommunikasjon
Ethernet-tilkobling
Trådløst nettverk (Wi-Fi)
Kompatibilitet
DLNA
Full HD (HD ready 1080p)
Ultra HD-sertifisert (UHD/4K)
HDR-stöd
4K120
Generelt
CI+
Bildeegenskaper
Bildestørrelse24 Tommer
Støttede videoformater720p, 1080i
PanelteknologiLED
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 029,- den billigste prisen for ProCaster LE-24A551WH 24" HD Ready LED-TV med Android TV blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.