Puro USB A USB C 10W spiralkabel 1m hvit PUCAC10WSPWHI
ny
fra 167,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Type kabel
Nettverkskabel
3.5mm-kabel, 6.3mm (1/4 TRS) kabel
Vinklet kontakt
Nei
Nei
Han/Hun kontakt
Han - Han
Han - Han
Produktinformasjon
Reach for exceptional comfort with the Puro USB-A to USB-C 10W spiral cable. With a length of 1 meter and a spiral design, the cable adapts perfectly to the workspace without taking up unnecessary space. Made of durable TPU plastic, resistant to abrasion and daily use, with additional reinforcements at the tips for even greater durability. It is a reliable solution for charging smartphones, tablets or accessories with a USB-C port. Practical, flexible and ready for any situation that"s exactly what your cable should be!
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnPuro USB A USB C 10W spiralkabel 1m hvit PUCAC10WSPWHI
MerkePuro
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 167,- den billigste prisen for Puro USB A USB C 10W spiralkabel 1m hvit PUCAC10WSPWHI blant 3 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste kabler for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.