RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T
-1%

RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T

Icy Box Ib-Msg303bl-T - Monteringssett (Stativ) - For Flatpanel - With Usb 3.0 Media Hub And Rgb Light Effect - Aluminium, Plastikk, Stål - Matt Svart - Skjermstørrelse: Inntil 32" - Skrivebordsmonterbar, Klemmemonterbar...
fra 1 136,-
På lager i 1 butikker

Kjøp på nett

banner-image

Sammenligning av produkter

Her finner du de fire mest populære produktene i denne kategorien i en lignende prisklasse som det du ser på nå.
RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T
-1%
RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T
1 136,-
1 146,-
Type
Skjermfester
Skjermfester

Produktinformasjon

RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T: Perfekt skjermfeste for ditt arbeidsområde

Ønsker du å få orden på skrivebordet ditt og samtidig forbedre arbeidsflyten? RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T er løsningen for deg! Dette stilige skjermfestet i svart kan bære en belastning på opptil 8.0 kg og passer for 1 skjerm med størrelse inntil 32". Med en kombinasjon av aluminium, plast og stål, er dette et solid valg som også tilfører et moderne preg til ethvert skrivebord.

Funksjoner og spesifikasjoner

  • Type: Skjermfester
  • Belastning (maks): 8.0 kg
  • Antall skjermer: 1
  • Farge: Svart
  • Arm: Ja, gir fleksibilitet i bevegelse
  • Vridbar: Ja, perfekt for tilpasning
  • Materiale: Aluminium, Plast, Stål
  • Plassering: Bordstativ
  • Type VESA-feste: 100x100, 75x75
  • Høyde: 52.0 cm
  • Bredde: 32.0 cm
  • Dybde: 13.0 cm
  • Vekt: 3.5 kg

Forbedre arbeidsflyten med RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T

Med et vridbart arm-design og mulighet for tilpasning til ulike posisjoner, kan du enkelt justere skjermen for å oppnå optimal komfort. Dette betyr færre nakkesmerter og bedre konsentrasjon! Skjermfestet er designet for å være enkelt å montere på bordet, noe som gjør det til et ideelt valg for hjemme-kontoret eller det profesjonelle arbeidsmiljøet.

Design som imponerer

Den matte svarte fargen på RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T gjør at produktet smelter inn i de fleste interiører, mens de robuste materialene sikrer holdbarhet og stil. Enten du er en gamer, designer eller bare trenger litt ekstra plass, er dette skjermfestet en verdig følgesvenn.

Er du klar til å oppgradere arbeidsplassen din? Med RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T blir skjermfeste en lek. Bestill i dag og opplev forskjellen!

Spesifikasjon

Produkt
ProduktnavnRaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T
MerkeRaidsonic
TypeSkjermfester
FargeSvart
Spesifikasjoner
Belastning (maks)8.0 kg
EgenskaperJusterbar høyde, Kabelskjul
MaterialeAluminium, Plast, Stål
Mål
Høyde52.0 cm
Bredde32.0 cm
Dybde13.0 cm
Vekt3.5 kg
Type
PlasseringBordstativ
Funksjoner
Antall skjermer1
Arm
Ja
Roterbar
Ja
Design
Tiltbar
Ja
Vridbar
Ja
Størrelse
Anbefalt skjermstørrelse (maks.)32.0 "
Stativ & feste
Type VESA-feste100x100, 75x75

Fordeler og ulemper

Fordeler med dette produktet
Støtter opp til 8 kg. Produktet har en maksimal belastning på 8 kg og passer for en skjerm på opptil 32 tomme, noe som gir en robust og sikker holdning.
Fullt justerbart arm. Med vridbart, roterbart og justerbart arm‑design kan skjermen plasseres i optimale vinkler for komfort og produktivitet.
Solid materiale. Kombinasjonen av aluminium, plast og stål gir en stabil base som forener styrke med moderne design.
Kabelskjul for ryddighet. Egenskapet til kabelskjul gir et ryddig arbeidstak ved å samle ledninger og minimere rot.
Lett og kompakt. Med en vekt på kun 3,5 kg er skjemfestet enkelt å monteres på de fleste skrivebordsflater uten ekstra støtte.
Ulemper med dette produktet
Begrenset vektkapasitet. Maximal belastning på 8 kg kan være utilstrekkelig for tyngre eller større skjermer, og kan kreve ekstra støtte.
Kun én skjerm understøttet. Dette festet er beregnet på én skjerm; flere skjermer krever et annet system.
Materialkombinasjon kan påvirke holdbarhet. Å bruke plast i tillegg til aluminium og stål kan føre til mindre robust holdning for de mest krevende arbeidsmiljøer.

Pris og prishistorikk

Akkurat nå er 1 136,- den billigste prisen for RaidSonic ICY BOX IB-MSG303BL-T blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste veggfeste tv og pc-skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.

Registrer deg for å motta prisvarsler for dette produktet
Vi overvåker prisen for deg døgnet rundt.
NOK
NOK
Du får e-post med en gang produktet blir billigere eller når målet ditt.