RIDEX PLUS 1260W0144P Vannpumpe
fra 420,84
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Produktinformasjon
RIDEX PLUS 1260W0144P Vannpumpe - Kvalitet og pålitelighet
Perfekte spesifikasjoner for optimal ytelse
Med en ytelse på 1260W og en imponerende ytre diameter på 240 mm, vil denne pumpen gi deg den kraften du trenger. Den har en tykkelse på 10 mm og en minste tykkelse på 8,4 mm, noe som sikrer at du får en robust og slitesterk løsning. Høyden er 58,5 mm, og den passer perfekt med en hullsirkel på 80 mm og en sentreringsdiameter på 63 mm.