Ryobi RAG950 S125 Vinkelsliper Ø125 mm 950W
Produktinformasjon
Oppdag Ryobi RAG950-S125 Vinkelsliper Ø125 mm 950W
Kraft og presisjon i ett
Med en motor på 950W leverer Ryobi RAG950-S125 imponerende skjæreevne. Den 125 mm slipedisk sørger for nytte i en rekke bruksområder, fra metallbearbeiding til kutting av fliser og betong. Den høye effekt og kompaktheten gjør det enkelt å håndtere selv de mest utfordrende oppgavene.
Praktiske egenskaper
- Skivediameter: 125 mm
- Motoreffekt: 950W
- Vekt: Lett og optimalisert for lengre bruk
Hvorfor velge Ryobi?
Topplisten: Ryobi Vinkelslipere
Ryobi Vinkelsliper ONE+ 18v Uten batteri
Ryobi 5133002497 Vinkelsliper 125mm 1010W
Ryobi Vinkelsliper One+ RAG18BL 0 Uten batteri
Spesifikasjon
| Produktnavn | Ryobi RAG950 S125 Vinkelsliper Ø125 mm 950W |
| Merke | Ryobi |
Populære produkter
Dewalt 18v vinkelsliper dcg405nt
Fein Vinkelsliper CCG18-125-7 AS 125mm 18v
Bosch GWS 17 125 S Vinkelsliper
Bosch GWS 18V-15 SC Vinkelsliper
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 177,- den billigste prisen for Ryobi RAG950 S125 Vinkelsliper Ø125 mm 950W blant 2 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste vinkelslipere for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.