Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU
Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU
Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU 24" LED, 1920x1080, 144Hz, VA, 1ms...
fra 2 299,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU
Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
180 Hz
Produktinformasjon
Oppdag Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU – En skjerm som hever spillopplevelsen!
Er du på jakt etter den perfekte skjermen som kombinerer kvalitet og ytelse? Da er Samsung Odyssey G3 S24AG30ANU akkurat det du trenger! Med en skjermstørrelse på 24.0" og en imponerende oppløsning på 1920x1080 (Full HD), vil hver eneste pixel skinne. Enten du spiller, ser film eller jobber, vil du oppleve en klarhet og detaljer som tar pusten fra deg.
Banebrytende Ytelse med Høy Oppdateringsfrekvens
Er du en gamer? Da vil du sette pris på den høyeste oppdateringsfrekvensen på 144 Hz og en lynrask responstid på 1 ms. Dette gir deg mesterlig flyt i raskere handlinger og reduserer forsinkelsen, slik at du alltid er steget foran dine motstandere. Med et sideforhold på 16:9, får du en utvidet visningsopplevelse som virkelig fanger deg inn i spillet.
Design og Komfort i Fokus
  • Paneltype: VA gir dypere svartfarger og høyere kontrast (3000:1).
  • Justerbar høyde: Skjermen kan tilpasses din egen sittestilling, noe som gir bedre ergonomi.
  • Vridbar og tiltbar: Finjuster vinkelen for optimal synlighet og komfort.
  • VESA-feste: Enkelt å montere på veggen eller en arm.
Praktiske Funksjoner
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S24AG30ANU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung Odyssey G3 S24AG30ANUX
Spesifikasjoner
TypeStandard
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2767 mm
Ja
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2021
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ9.1 cm
Bredde54.4 cm
Dybde (med stativ)234, 1 mm
Høyde (med stativ)498, 4 mm
Vekt (med stativ)4, 31 kg
Dybde (uten stativ)91, 9 mm
Høyde (uten stativ)333, 2 mm
Vekt (uten stativ)2, 6 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
HDMI-versjon1.4
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-porter1
Tiltbar
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)21 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)21.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse24.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz