Samsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Samsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Samsung Odyssey G5 C27G54TQWU 27" buet gaming-skjerm (144Hz)...
fra 4 579,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Samsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Matt
Skjermteknologi
OLED
LED
Produktinformasjon
Opplev Gaming på Neste Nivå med Samsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Tekniske Spesifikasjoner som Imponerer
  • Oppdateringsfrekvens: 144 Hz for et sømløst spill
  • Responstid: Bare 1 ms, så du kan si farvel til bevegelsessløring
  • Paneltype: VA med 178 ° horisontal og vertikal innsynsvinkel
  • Kontrast: 2500:1 for dype svarte og klare hvite toner
  • Lysstyrke: 250 cd/m² gir deg et behagelig lysforhold under gaming
Design og Brukervennlighet
Samsungs Odyssey G5 har en stilren svart design med VESA-feste (75x75 mm), slik at du kan montere skjermen der du ønsker. Den er også kurvet for å maksimere synsfeltet ditt, samt justerbar tilt og vridbar funksjonalitet for å finne den perfekte vinkelen til din komfort. Det betyr ingen flere anstrengte nakker under lange spilløkter.
Den Perfekte Følgesvenn for Gamere
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G5 C27G54TQWR
MerkeSamsung
FargeSvart
SeriesSamsung Odyssey G5
ModellnavnSamsung Odyssey G5 C27G54TQWR
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.2331 mm
Kontrast2500 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2020
EnergiklasseF
VESA-feste
Ja
VESA-mål75x75 mm
Mål
Høyde (med stativ)47.7 cm
Høyde (uten stativ)38.3 cm
Dybde (med stativ)27.3 cm
Dybde uten stativ12.0 cm
Vekt (med stativ)4.5 kg
Vekt (uten stativ)4.1 kg
Bredde61.7 cm
Tilkoblinger
HDMI
Ja
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.2
HDMI-porter1
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1000R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)25 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)25.0 kW/h
Strømforbruk HDR (1000h)40.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Skjermstørrelse27.0 "
Oppdateringsfrekvens144 Hz