Samsung Odyssey G5 S27AG550EP
Samsung Odyssey G5 S27AG550EP
Samsung Odyssey G5 27" QHD Gaming Skjerm (165Hz, IPS, 1ms)...
fra 4 309,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G5 S27AG550EP
Samsung Odyssey G5 S27AG550EP
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
60 Hz
Skjermoverflate
Blank
Skjermteknologi
OLED
LCD
IPS
Produktinformasjon
Oppdag din nye spillverden med Samsung Odyssey G5 S27AG550EP
Fantastisk ytelse og kvalitet
  • Type: Gaming
  • Sideforhold: 16:9 (Wide)
  • HDR: Ja, for levende farger
  • Innsynsvinkler: 178° horisontalt og vertikalt
  • Farge: Svart, stilren og moderne
Design og funksjonalitet i fokus
Perfekt for gaming
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G5 S27AG550EP
MerkeSamsung
FargeSvart
SeriesSamsung Odyssey G5
ModellnavnSamsung Odyssey G5 S27AG550E
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning2560x1440
Responstid1 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
Fargedybde8-bit
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
PaneltypeVA
Kontrast2500 :1
Bilde-i-Bilde (PIP)
EnergiklasseF
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
VESA-mål75x75 mm
Mål
Dybde uten stativ12.0 cm
Bredde61.7 cm
Dybde (med stativ)272, 6 mm
Høyde (med stativ)477, 4 mm
Vekt (med stativ)4, 31 kg
Dybde (uten stativ)120 mm
Høyde (uten stativ)382, 8 mm
Vekt (uten stativ)3, 7 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
USB
Antall USB
HDMI-porter1
Design
Tiltbar
Design panelBuet
Skjermkrumming1000R
Justerbar høyde
Vridbar
Pivot 90°Nei, Ja
Skjermkurve1000R
Kurvet skjerm
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (i drift)26 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
Bilde
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Oppdateringsfrekvens165 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermstørrelse27.0 "
Lysstyrke (nits)300.0 cd/m2
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypBuede skjerm, Gamingskjerm, PC-skjerm 23-30", Stor PC-skjerm
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning2560x1440
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Bøyd 27” skjerm for omsluttende visning. 1000 R kurve og stor skjermstørrelse gir økt immersjon og bredt synsfelt for 16:9 spill.