Samsung Odyssey G3 S32AG324NU
Samsung Odyssey G3 S32AG324NU
Samsung Odyssey G3 S32AG324NU 32" LED, 1920x1080, 165Hz, VA, 1ms...
fra 4 479,-
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S32AG324NU
Samsung Odyssey G3 S32AG324NU
1920x1080 (Full HD)
2560x1440
Oppdateringsfrekvens
60 Hz
165 Hz
240 Hz
Skjermoverflate
Blank
Skjermteknologi
OLED
LCD
LED
Produktinformasjon
Samsung Odyssey G3 S32AG324NU – Spill med enestående klarhet!
Oppdag Samsung Odyssey G3 S32AG324NU, en 32-tommers gaming-skjerm som tar spillopplevelsen din til nye høyder. Med en oppløsning på 1920x1080 (Full HD) og en oppdateringsfrekvens på 165 Hz, kan du si farvel til etterslep og opplev en ekstremt jevn spillflyt. Prester bedre i spillene dine, og se tydeligere enn noen gang!
Maksimal ytelse og hastighet
Ergonomisk design for komfort
Tilpasninger og tilkoblinger
Skjermdesign og visuelle egenskaper
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S32AG324NU
MerkeSamsung
FargeSvart
ModellnavnSamsung Odyssey G3 S32AG324NU
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium
PaneltypeVA
SkjermoverflateMatt
Fargedybde8-bit
Pixelstørrelse0.369 mm
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2022
EnergiklasseE
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Mål
Dybde uten stativ9.4 cm
Bredde71.9 cm
Dybde (med stativ)248, 8 mm
Høyde (med stativ)597, 4 mm
Vekt (med stativ)6, 2 kg
Dybde (uten stativ)93, 7 mm
Høyde (uten stativ)434, 8 mm
Vekt (uten stativ)4, 5 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Ja
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
USB
Antall USB
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
DisplayPort-versjon1.2
VGA inn
DVI inn
Innebygd USB-hub
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-porter1
HDMI-versjon1.4
Pivot 90°
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)24 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk (1000h)24.0 kW/h
Bilde
Skjermstørrelse32.0 "
Oppdateringsfrekvens165 Hz
Sideforhold16:9 (Wide)
HDR
Lysstyrke (nits)250.0 cd/m2
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning1920 x 1080 piksler
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm, PC-skjerm 31", Stor PC-skjerm
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse32 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning1920x1080
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Høy oppdateringsfrekvens. 24-timers 165 Hz gir ekstremt jevn spillflyt, noe som reduserer etterfølgelse og gir konkurransefordeler.
Dyp kontrast. VA-panelet med 3000:1 kontrast gir rike, dype svartnivåer og forbedret visuell dybde.
Ulemper med dette produktet
Mellompris i energiforbruk. Energiklasse E og 24 W strømforbruk gir moderat power‑effektivitet, men ikke spesielt energieffektiv.