Samsung 40" curved skjerm S40H85TH
Samsung 40" curved skjerm S40H85TH - 5120x2160 VA. 144hz, 5ms, 3000:1, HDR10+, RJ45, HDMI/DP/USB-C(140w) - Skjermer Skjermer...
fra 13 995,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppløsning
5120x1440 (UltraWide)
3440x1440 (UltraWide)
Oppdateringsfrekvens
240 Hz
165 Hz
Skjermteknologi
LCD
OLED
Skjermoverflate
Matt
Produktinformasjon
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung 40" curved skjerm S40H85TH
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 13 995,- den billigste prisen for Samsung 40" curved skjerm S40H85TH blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.