Samsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU
Samsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU Buet Gaming 49" LCD - 5120x1440/240Hz - VA, 1ms...
fra 17 809,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
61 Hz
Skjermteknologi
LCD
LCD
Skjermoverflate
Matt
Oppløsning
3840x2160 (4K)
Produktinformasjon
Opplev Gaming i Ny Dimension med Samsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU
Er du klar for å ta gamingopplevelsen din til nye høyder? Samsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU er ikke bare en gamingmonitor; den er en portal til en helt ny verden av visuelle inntrykk. Med en fantastisk skjermstørrelse på 49" og en oppløsning på 5120 x 1440 piksler, opplever du hvert eneste spill med krystallklar presisjon og detaljer.
Få Rask Respons og Maksimal Flyt
Med en imponerende oppdateringsfrekvens på 240 Hz og en lynrask responstid på 1 ms, kan du si farvel til lagg og hei til sømløs spilling! Uansett om du kjemper mot konkurrenter online eller utforsker fantastiske verdener, gir denne skjermen deg den hastigheten du trenger for å ligge ett skritt foran.
Kraftfull Dybde og Kontrast
Allsidig Design og Brukervennlighet
Rik Koblelsesmuligheter
Visuell Opplevelse Uten Like
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU
MerkeSamsung
FargeHvit, Svart
SeriesSamsung Odyssey G9
ModellnavnSamsung Odyssey Neo G9 S49AG954NU
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning5120x1440 (UltraWide)
Responstid1 ms
Responstid (eksakt verdi)1.0 ms
Adaptiv synkroniseringAMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-sync Compatible
PaneltypeVA
Fargedybde10-bit
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
Lanseringsår2021
EnergiklasseG
VESA-feste
Ja
VESA-mål100x100 mm
Kontrast1000000 :1
Kamera (innebygd)
Nei
Bilde-i-Bilde (PIP)Nei, Ja
Pixelstørrelse0.234 mm
Mål
Vekt (med stativ)14.5 kg
Bredde115.0 cm
Dybde uten stativ28.74 cm
Dybde (med stativ)418, 3 mm
Høyde (med stativ)537, 2 mm
Dybde (uten stativ)287, 4 mm
Høyde (uten stativ)363, 5 mm
Vekt (uten stativ)14, 5 kg
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI2
Thunderbolt
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB2
USB-typeUSB-A
VGA
Antall VGA
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
HDMI-porter2, 12
Innebygd USB-hub
HDMI-versjon2.0
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Skjermkurve1000R
Vridbar
Tiltbar
Pivot 90°
SkjermformBøyd
Strømforsyning
Strømforbruk (i drift)55 W
Strømforbruk (standby)0.5 W
Strømforbruk HDR (1000h)95.0 kW/h
Strømforbruk (1000h)55.0 kW/h
Skjerm
Berøringsskjerm
Bærekraftinformasjon
EPEAT-klassifisering
TCO-merking
SertifiseringerCE
Bilde
Skjermstørrelse49.0 "
Oppdateringsfrekvens240 Hz
Sideforhold32:9 (SuperWide)
HDR
Lysstyrke (nits)420.0 cd/m2
Skjermoppløsning5120 x 1440 piksler
SkjermteknologiLCD
Lagring
Minnekortleser
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Immersiv superbredde 49" 32:9. Skjermen tilbyr en 49‑tommers superbredde med 32:9 forhold, som gir et bredt og oppslukende utrykk som er ideelt for både spill og produktivitet.