Samsung QM55C 55" 4K Public Display LED-skjerm med Tizen OS LH55QMCEBGCXEN
Samsung 55" 4K Public Display QM55C - 3840x2160, 500 nits, 24/7, Tizen 7, Speakers, WiFi, 3xHDMI/DP - Skjermer Public Display...
fra 12 891,-
Tilgjengelig i 5 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Energiklasse (HDR)
G
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
65 "
Produktinformasjon
Samsung QM55C 55" 4K Public Display - En visuell opplevelse utenom det vanlige
Multifunksjonell tilkobling med Tizen 7.0
Spesifikasjoner og design
  • Skjermstørrelse: 55 inches (138 cm)
  • Oppløsning: 3840 x 2160
  • Type skjerm: Flat, LCD
  • Strømforbruk: 154 W (normal drift) | 0,5 W (standby)
  • Dimmensjoner (B x D x H): 1237.9 mm x 28.5 mm x 708.8 mm
  • VESA-feste: Ja (300 x 200 mm)
  • Driftstemperatur: 0 - 40 °C
Fra detaljhandel til institusjoner - hvem er den for?
Fordeler som gjør en forskjell
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung 55" smart digital infoskjerm LH55QMCEBGCXEN
MerkeSamsung
FargeSort
Spesifikasjoner
VESA-feste
Nei
EnergiklasseG
Funksjoner
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Nei
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI-versjon2.0
HDMI
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
USB-kontakt (totalt)2 stk
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
Antall HDMI-innganger3
USB-C Power Delivery
HDCP
Antall HDMI3
Antall DisplayPort1
Antall USB-porter2
DisplayPort-versjon1.2
Design
Design panelFlat
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk operativ154 W
Tilkobling for 9V/12V/14V
Energiforbruk i SDR-modus (per 1000 t)102 kWh
Strømforbruk (standby)0.5 W
Trådløs
Wi-Fi
Bluetooth
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermstørrelse55 "
SkjermteknologiLCD
PaneltypeVA
Skjermoppløsning3840 x 2160 pixels
Øvrig
SertifiseringClass B 60950-1, 62368-1
Kamera
Innebygget kamera
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
HDR-stöd
Generelt
Bærbar
Multitouch
Typ4K skjerm
Annet
NøkkelordSamsung skjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse55 Tommer
Bildeforhold16:9
Lysstyrke500 cd/m²
Maks oppløsning3840x2160
Visningsvinkel (vertikal)178 Grader
Visninngsvinkel (horisontal)178 Grader
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 12 891,- den billigste prisen for Samsung QM55C 55" 4K Public Display LED-skjerm med Tizen OS LH55QMCEBGCXEN blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.