Samsung 85" 4K LED TV TU85U8075HUXNA
ny
fra 16 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
65 "
55 "
Produktinformasjon
Nyt levende bilder i 4K og enkel strømming med Tizen Smart-TV
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung 85" 4K LED TV TU85U8075HUXNA
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 16 999,- den billigste prisen for Samsung 85" 4K LED TV TU85U8075HUXNA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.