Samsung 85" 4K Mini LED TV 2026 TU85M73HBUXNA
ny
fra 17 999,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Ny
Wi-Fi
Ja
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
65 "
Smart TV
Produktinformasjon
Opplev enestående kontrast og livaktige farger med Samsung Mini LED 4K TV
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung 85" 4K Mini LED TV 2026 TU85M73HBUXNA
MerkeSamsung
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 17 999,- den billigste prisen for Samsung 85" 4K Mini LED TV 2026 TU85M73HBUXNA blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste tv for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.