
Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB - Enterprise Edition
Samsung Galaxy Tab Active3 Wi-Fi 64 (SM-T570NZKAEUE) - Skjermstørrelse: 8" - Oppløsning: 1920 x 1200 - Vekt: 426g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 64GB...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Nettbrett
Populære produkter

Honor Pad X8a 11" Nettbrett 4GB RAM 128GB LTE Space Grey
1 457,-
1 497,-
3
Produktinformasjon
Samsung Galaxy Tab Active3 - Enterprise Edition - tablet - Android 10 - 64 GB - 8" (SM-T570NZKAEUB) - Skjermstørrelse: 8" - Oppløsning: 1920 x 1200 - Vekt: 426g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 64GB - Tablets: EASY ON THE PLANET - Tablets: FSC
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab Active 3 64GB - Enterprise Edition |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy Tab Active |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobilt nettbrett |
Mål
| Bredde | 213, 8 mm |
| Dybde | 9, 9 mm |
| Høyde | 126, 8 mm |
| Vekt | 426 g |
Strømkilde
| Batterikapasitet | 5050 mAh |
Funksjoner
| Fingeravtrykksleser | Ja |
Tilkoblinger
| WiFi Direct | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.0 |
Skjerm
| Paneltype | PLS |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
| Ansiktsgjenkjenning | Ja |
Lagring
| Internminne | 4 GB |
| Lagringskapasitet | 64 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | 9810 |
| Prosessorkjerner | 8 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Pris og prishistorikk
Apple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi 64GB StjerneskinnHuawei MediaPad T5 10" WIFI 32GB
SortCepter Tab 10L WiFi 32 GB 10,1" nettbrett
GråTCL Tab 10 Max 10" 4G 64 GB nettbrett
Grå
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" 8GB/256GB WiFi GråSamsung Galaxy Tab S8 WiFi 8GB/128GB GraphiteApple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi + Cellular 64GB StjerneskinnApple iPad 7 (2019) 128GB 4G + WiFi Stellargrå
Apple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB GullApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB SølvSamsung Galaxy Tab S11 Ultra 16GB/1TB SilverLenovo Tab 10,1" Wi Fi 128GB Luna Grey



















