
Samsung Galaxy Tab S7 FE - tablet - Android 11 - 128 GB - 12.4"
Samsung Galaxy Tab Sm-T733 128 Gb (SM-T733NZSEEUB) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 610g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 128GB...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Nettbrett
Populære produkter

Honor Pad X8a 11" Nettbrett 4GB RAM 128GB LTE Space Grey
1 457,-
1 497,-
3
Produktinformasjon
Samsung Galaxy Tab Sm-T733 128 Gb (SM-T733NZSEEUB) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 610g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 128GB
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S7 FE - tablet - Android 11 - 128 GB - 12.4" |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobilt nettbrett |
Mål
| Bredde | 284, 8 mm |
| Dybde | 6, 3 mm |
| Høyde | 185 mm |
| Vekt | 610 g |
Strømkilde
| Batterikapasitet | 10900 mAh |
Tilkoblinger
| WiFi Direct | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.2 |
Skjerm
| Paneltype | TFT |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
Lagring
| Internminne | 6 GB |
| Lagringskapasitet | 128 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | 778G |
| Prosessorkjerner | 8 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Pris og prishistorikk
Apple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi 64GB StjerneskinnHuawei MediaPad T5 10" WIFI 32GB
SortCepter Tab 10L WiFi 32 GB 10,1" nettbrett
GråTCL Tab 10 Max 10" 4G 64 GB nettbrett
Grå
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" 8GB/256GB WiFi GråSamsung Galaxy Tab S8 WiFi 8GB/128GB GraphiteApple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi + Cellular 64GB StjerneskinnApple iPad 7 (2019) 128GB 4G + WiFi Stellargrå
Apple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB GullApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB SølvSamsung Galaxy Tab S11 Ultra 16GB/1TB SilverLenovo Tab 10,1" Wi Fi 128GB Luna Grey



















