
Samsung Galaxy Tab S9 FE+, 31,5 cm (12.4), 2560 x 1600 piksler, 256 GB, 12 GB, Android 13, Grå
Samsung Galaxy Tab S9 Fe+ 256 Gb 31.5 (SM-X610NZAEEUE) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 627g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 256GB...
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung Nettbrett
Populære produkter

Honor Pad X8a 11" Nettbrett 4GB RAM 128GB LTE Space Grey
1 457,-
1 497,-
3
Produktinformasjon
Samsung Galaxy Tab S9 Fe+ 256 Gb 31.5 (SM-X610NZAEEUE) - Skjermstørrelse: 12.4" - Oppløsning: 2560 x 1600 - Vekt: 627g - Mobilt bredbånd: Nei - Operativsystem: Android - Kapasitet: 256GB
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Samsung Galaxy Tab S9 FE+, 31,5 cm (12.4), 2560 x 1600 piksler, 256 GB, 12 GB, Android 13, Grå |
| Merke | Samsung |
| Series | Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Tab |
| Farge | Grå |
Spesifikasjoner
| Formfaktor | Slate |
| Enhetstype | Mobilt nettbrett |
Mål
| Bredde | 285, 4 mm |
| Dybde | 6, 5 mm |
| Høyde | 185, 4 mm |
| Vekt | 627 g |
Strømkilde
| Batterikapasitet | 10090 mAh |
| Hurtiglading | Ja |
Funksjoner
| Fingeravtrykksleser | Ja |
Tilkoblinger
| WiFi Direct | Ja |
Trådløs
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versjon | 5.3 |
Skjerm
| Paneltype | TFT |
Kamera
| Frontkamera | Ja |
| Ansiktsgjenkjenning | Ja |
Lagring
| Internminne | 12 GB |
| Lagringskapasitet | 256 GB |
Prosessor
| Prosessormodell | 1380 |
| Prosessorkjerner | 8 |
Kommunikasjon
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
Bildeegenskaper
| Skjermteknologi | LCD |
| Pikseltetthet | 244 ppi |
Pris og prishistorikk
Apple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi 64GB StjerneskinnHuawei MediaPad T5 10" WIFI 32GB
SortCepter Tab 10L WiFi 32 GB 10,1" nettbrett
GråTCL Tab 10 Max 10" 4G 64 GB nettbrett
Grå
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 13" 8GB/256GB WiFi GråSamsung Galaxy Tab S8 WiFi 8GB/128GB GraphiteApple iPad Air 10.9'' Gen 5 (2022) Wi-Fi + Cellular 64GB StjerneskinnApple iPad 7 (2019) 128GB 4G + WiFi Stellargrå
Apple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB GullApple iPad 8 10.2" 2020 WiFi 32GB SølvSamsung Galaxy Tab S11 Ultra 16GB/1TB SilverLenovo Tab 10,1" Wi Fi 128GB Luna Grey



















