Oppdag Samsung LS32D700EAUXEN – Din nye 4K-skjerm
Imponerende spesifikasjoner for enhver bruker
  • Skjermform: Flat
  • Energieffektivitetsklasse: F
  • HDMI-porter: 1
  • DisplayPort: 1
  • Berøringsskjerm: Nei
  • Høyttalere: Nei
  • Svingtapp: Ja, for optimal tilpasning av visningsvinkler
Kvalitet og stil i ett produkt – Samsung LS32D700EAUXEN
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung LS32D700EAUXEN
MerkeSamsung
FargeSort
Spesifikasjoner
PaneltypeIPS
VESA-feste
Nei
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Mål
Høyde (uten stativ)424, 7 mm
Høyde (med stativ)501, 6 mm
Dybde (uten stativ)41, 8 mm
Dybde (med stativ)180 mm
Vekt (uten stativ)4, 4 kg
Vekt (med stativ)5, 9 kg
Funksjoner
Bærbar
Pivotfunksjon (kan stilles på høykant)
Hev- og senkbar
Vippbar (kan vippes bakover/fremover)
Vridbar (rotere i sidledd/horisontalt)
RGB
Høydejustering
Tilkoblinger
VGA inn
DVI inn
HDMI
Ja
Hodetelefonutgang
Innebygd USB-hub
DisplayPort
Thunderbolt
USB for videosignal
USB-C Power Delivery
HDCP
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.2
Antall HDMI1
Design
Design panelFlat
SkjermformFlat
Trådløs
Wi-Fi
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Lysstyrke (nits)280 cd/m²
Oppdateringsfrekvens60 Hz
SkjermteknologiLCD
Skjermoppløsning3840 x 2160 piksler
HDR
Ja
Lagring
Minnekortleser
Kompatibilitet
3D-støtte (3D-Ready)
Synkroniseringsmetode
Generelt
Multitouch
TypGamingskjerm
Bildeegenskaper
Bildestørrelse27 Tommer
Bildeforhold16:9
Maks oppløsning3840x2160
BakgrunnsbelysningLED (lysdiode)
Maskinvarekalibrering
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
32" skjerm for romslig visuell opplevelse. Den 32‑tommers skjerm gir et stort visningsområde som er tilstrekkelig for både profesjonell grafikkarbeid, hjemmeunderholdning og kontoroppsett.
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 789,- den billigste prisen for Samsung ViewFinity S7 32" 4K UHD Skjerm med HDR og Flat Design blant 7 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.