Samsung Neo QE65QN83FAU
Samsung Neo QE65QN83FAU
Samsung Neo Qe65qn83fau, 165,1 Cm (65"), 3840 X 2160 Piksler, Neo Qled, Smart Tv, Wi-Fi, Karbon, Sølv...
fra 22 977,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung Neo QE65QN83FAU
Samsung Neo QE65QN83FAU
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
55 "