Samsung Odyssey G3 S24AG300NR
Samsung Odyssey G3 S24AG300NR
Samsung S24AG300NR 24" LED skjerm - 1920x1080, 144Hz, VA, 1ms...
fra 1 789,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung Odyssey G3 S24AG300NR
Samsung Odyssey G3 S24AG300NR
Skjermteknologi
LCD
LCD
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Oppløsning
2560x1440
1920x1080 (Full HD)
Skjermoverflate
Matt
Matt
Produktinformasjon
Introduserer Samsung Odyssey G3 S24AG300NR Gaming Skjerm
Funksjoner og Spesifikasjoner
  • Paneltype: VA-panel for dypere svartnivåer og levende farger.
  • Kontrast: Imponerende 3000:1 for skarpe kontraster.
  • Lysstyrke: Med 250.0 cd/m2 får du klare og lyssterke bilder.
  • Justerbar høyde: Ja, tilpass skjermen etter din komfort.
  • Tilkoblingsmuligheter: Innebygd HDMI og DisplayPort for enkel tilkobling.
  • Hodetelefonutgang: Perfekt for å nyte lyden uten forstyrrelser.
  • VESA-feste: Muliggjør enkel montering på vegg eller arm.
Design og Brukervennlighet
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Odyssey G3 S24AG300NR
MerkeSamsung
FargeSvart
Spesifikasjoner
TypeGaming
Oppløsning1920x1080 (Full HD)
PaneltypeVA
Kontrast3000 :1
Innebygde høyttalere
Nei
Innsynsvinkel (horisontalt)178.0 °
Innsynsvinkel (vertikalt) 178.0 °
VESA-feste
Ja
Tilkoblinger
HDMI
Ja
DisplayPort-typeStandard
Antall HDMI1
Thunderbolt
Nei
DVI
Antall DVI
USB
Antall USB
Hodetelefonutgang
3,5mm In (AUX)
Ethernet
DisplayPort
Antall DisplayPort1 st
Design
Justerbar høyde
Kurvet skjerm
Vridbar
Tiltbar
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0.5 W