Oppdag Samsung Odyssey G6 S27DG612S 27" Gamingskjerm
Er du klar for å ta spilling til neste nivå? Med Samsung Odyssey G6 S27DG612S får du en 27" gamingskjerm som kombinerer spektakulær ytelse med cutting-edge teknologi. Denne skjermen er utstyrt med en QHD OLED-skjerm som gir deg krystallklare bilder og en imponerende 0,03 ms responstid, perfekt for intense spilløkter hvor hvert millisekund teller.
Fantastisk Bildekvalitet
Opplev ultragrove detaljer takket være en oppløsning på 2560 x 1440. Med en oppdateringsfrekvens på 240 Hz, blir alle bevegelser glidende og naturlige, noe som gir deg en klar fordel i hektiske spill. Skjermens HDR10-funksjon sikrer at fargene er lyse og levende, og takket være AMD FreeSync Premium Pro minimerer du hakking og riving, noe som gir deg en sømløs spillopplevelse.
Ergonomisk Design for Optimal Komfort
Tekniske Spesifikasjoner
  • Skjermstørrelse: 27"
  • Oppløsning: 2560 x 1440 (QHD)
  • Oppdateringsfrekvens: 240 Hz
  • Responstid: 0,03 ms
  • Belysning: 250 Cd/m²
  • Kontrastforhold: 1000000:1
  • Grensesnitt: 2 x HDMI, 1 x DisplayPort
  • Inkludert høyttalere: Ja
  • Energieffektivitetsklasse: G
Forebygging av Innbrenning
Er dette skjermen for deg?
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
PaneltypeOLED
Innebygde høyttalere
Nei
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Dybde (med stativ)263, 5 mm
Høyde (med stativ)554, 2 mm
Vekt (med stativ)6, 9 kg
Dybde (uten stativ)49, 2 mm
Høyde (uten stativ)353, 8 mm
Vekt (uten stativ)3, 8 kg
Type
BruksområdeGaming skjermer
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
Innebygd USB-hub
Ja
HDMI
Antall HDMI2
HDMI-versjon2.1
Antall DisplayPort1
DisplayPort-versjon1.4
HDCP
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
SkjermteknologiOLED
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 7 144,- den billigste prisen for Samsung Odyssey G6 27" OLED QHD Gaming Monitor 240Hz Sølv blant 4 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.