Samsung 65" Q7FA QLED 4K Smart TV med HDR TQ65Q7FAAUXXC
Produktinformasjon
Opplev Utrolig Bildekvalitet med Samsung 65" Q7FA QLED 4K Smart TV
Smart Funksjonalitet og Enkel Tilgang
Ta Underholdningen til Neste Nivå
Designet for Ditt Hjem
Trygghet og Tilkobling
Tekniske Spesifikasjoner
- Skjermdimensjoner: 165,1 cm (65")
- HD-type: 4K Ultra HD
- Skjermteknologi: QLED
- Høyttaler effekt: 20 W
- Antall HDMI-porter: 3
- Smart TV: Ja
- Energieffektivitetsklasse: G
Med Samsung 65" Q7FA QLED 4K Smart TV får du en underholdningsopplevelse uten sidestykker. Enten du ser favorittfilmene dine, spiller de nyeste spillene, eller ønsker å slappe av med musikk, denne TV-en er klar for det hele. Gi hjemmet ditt det premium preg det fortjener!
Topplisten: Samsung TV
Samsung QE43Q7FAAUXXH
Spesifikasjon
| Dybde (med stativ) | 267.4 mm |
| Høyde (med stativ) | 879.5 mm |
| Vekt (med stativ) | 17100 g |
| Dybde (uten stativ) | 60.6 mm |
| Høyde (uten stativ) | 834 mm |