Samsung Q60C 43" 4K QLED Smart TV med HDR og Tizen OS QE43Q60CAU
Topplisten: Samsung TV
Samsung QE43Q7FAAUXXH
Populære produkter
Philips 32PHS6000/12
Xiaomi ELA5936EU
Philips 55MLED910/12
Produktinformasjon
Oppdag Samsung QE43Q60CAU Q60C - En 43" QLED Smart TV
Fremragende Bildekvalitet
- HDR10+ og HLG gir deg farger som spruter av skjermen.
- Alle dine favorittprogrammer vil se bedre ut takket være den flotte QLED-teknologien.
- Se på alt fra filmer til sport med den optimale lysfordelingen.
Intelligent og Brukervennlig
Stilig og Slank Design
Denne TV-en kommer i en elegant svart farge og har et slankt design som smelter inn i ethvert hjem. Enten du henger den opp med VESA-feste (200 x 200 mm) eller plasserer den på stuen, vil den være et stilfullt blikkfang.
Koble til og Nyt
Energiklassen G betyr at du kan nyte underholdning uten å bekymre deg for strømregningen, og med et standby-forbruk på bare 0.5 W, er dette en energieffektiv partner.
Gjør deg Klar for Mye Moro!
```Spesifikasjon
| VESA-feste | Ja |
| Energiklasse (HDR) | G |
| VESA-mål | 200 x 200 mm |
| Operativsystem | Tizen |
| Lanseringsår | 2023 |
| Energiklasse | F |
| Høyde (uten stativ) | 55.94 cm |
| Høyde (med stativ) | 59.81 cm |
| Dybde (uten stativ) | 2.57 cm |
| Dybde (med stativ) | 18.1 cm |
| Vekt (uten stativ) | 8.4 kg |
| Vekt (med stativ) | 8.6 kg |
| Bredde | 96.55 cm |
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
| Energiforbruk (drift) | 51.0 W |
| Smart TV | Ja |
| Funksjoner | Innspillingsfunksjon via USB (PVR), Time-shift |
| ARC | ARC, eARC |
| Ambilight | Nei |
| Stemmestyring | Ja |
| Stemmeassistent | Amazon Alexa, Samsung Bixby |
| Høyttalereffekt (total) | 20 W |