Samsung QE50QN90FATXXH
Samsung QE50QN90FATXXH
Samsung Qe50qn90fat - 50" Diagonalklasse Qn90f Series Led-Bakgrunnsbelyst Lcd Tv - Neo Qled - Smart Tv - Tizen Os - 4K Uhd (2160P) 3840 X 2160 - Hdr - Quantum Mini Led - Svart...
fra 14 351,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung QE50QN90FATXXH
Samsung QE50QN90FATXXH
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
50 "
65 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag Samsung QE50QN90FATXXH - Den Perfekte Underholdningspartneren
Spesifikasjoner og Funksjoner
La oss dykke inn i hva som gjør denne TV-en så spesiell:
  • Skjermteknologi: Neo QLED, som gir dype kontraster og utrolig lysstyrke
  • Oppløsning: 4K Ultra HD for knivskarpe bilder og detaljer
  • Størrelse: 50" (127 cm) – perfekt for stuen, soverommet eller kontoret
  • Wi-Fi: Smart-funksjoner og streaming uten strikker
  • Energieffektivitet: Klasse F, som hjelper deg å være litt mer miljøvennlig
Design og Brukervennlighet
Hvorfor Velge Samsung QE50QN90FATXXH?
Spesifikasjon
Mål
Dybde (med stativ)220 mm
Høyde (med stativ)705, 4 mm
Vekt (med stativ)17, 6 kg
Dybde (uten stativ)26, 9 mm
Høyde (uten stativ)644, 1 mm
Vekt (uten stativ)13, 5 kg
Funksjoner
Smart TV
(ARC) Audio Return Channel
Tilkoblinger
Antall HDMI4
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W