Samsung QE85QN80FAUXXH
Samsung QE85QN80FAUXXH
Samsung QE85QN80FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart-TV WLAN Grau (QE85QN80FAUXXH) - Skjermstørrelse: 85" - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: F...
fra 23 208,-
Tilgjengelig i 2 butikker
Samsung QE85QN80FAU 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart-TV WLAN Grau
Siste kjente pris:
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung QE85QN80FAUXXH
Samsung QE85QN80FAUXXH
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
55 "
Produktinformasjon
Samsung QE85QN80FAUXXH - En 85" Smart-TV for Dine Ultimate Filmkvelder
Uovertruffen Bildekvalitet og Smarte Funksjoner
  • Størrelse: 2,16 m (85") – perfekt for stuen eller hjemme kinoen.