Samsung S27D392GAU LS27D392GAUXEN
-5%
Samsung S27D392Gau Led Display 68.6 (LS27D392GAUXEN) - Skjermstørrelse: 27" - Oppløsning : 1920 x 1080 - HD: Full HD - HDMI: 1 - Berøringsskjerm: Nei - Høyttalere: Nei - Skjermform: Kurvet - Høydejustering: Nei - Energieffektivitetsklasse: D - Oppdateringsfrekvens: 100Hz...
fra 1 613,-
Tilgjengelig i 3 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-5%
Oppløsning
1920x1080 (Full HD)
Oppdateringsfrekvens
165 Hz
165 Hz
Skjermoverflate
Matt
Matt
Skjermteknologi
LCD
LCD
Produktinformasjon