Samsung Series 7 UE50AU7090UXZT
-1%
Samsung Series 7 Ue50au7090uxzt, 127 Cm (50"), 3840 X 2160 Piksler, Led, Smart Tv, Wi-Fi, Sort...
fra 6 344,-
Tilgjengelig i 1 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
-1%
Energiklasse (HDR)
G
Smart TV
Ja
Wi-Fi
Ja
Bluetooth
Skjermstørrelse
75 "
43 "
Produktinformasjon
Oppdag Samsung Series 7 UE50AU7090UXZT – Den Ultimate TV-opplevelsen!
Er du på jakt etter en TV som kombinerer stil, kvalitet og moderne teknologi? Da er Samsung Series 7 UE50AU7090UXZT noe for deg! Med en imponerende skjerm på 127 cm (50") og en oppløsning på 3840 x 2160 piksler, får du en krystallklar bildeopplevelse som virkelig setter standarden for hjemmeunderholdning.