
Samsung 50" CU7175 4K LED Smart TV med Crystal Processor og HDR
Samsung 50" CU7175 LED 4K Smart TV tilbyr suverene bilder med livlige farger og detaljer takket være nyutviklede Crystal Processor 4K, HDR og PurColour. Adaptiv lyd muliggjør 3D-surroundlyd, mens Tizen gir deg all underholdningen du trenger....
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Samsung TV

Samsung QE43Q7FAAUXXH
4 942,-
3
Populære produkter
Produktinformasjon
Samsung 50" CU7175 LED 4K Smart TV - Opplev en ny standard for bildekvalitet
Samsung TU50CU7175UXXC er en imponerende TV som leverer suverene bilder med livlige farger og detaljer. Takket være den avanserte Crystal Processor 4K, HDR og PurColour-teknologien, får du en visuell opplevelse uten sidestykke.
Adaptiv lyd og 3D-surroundlyd
Med Samsung TU50CU7175UXXC kan du nyte adaptiv lyd som tilpasser seg innholdet du ser, og oppleve en imponerende 3D-surroundlyd som trekker deg inn i handlingen.
Alt-i-ett underholdning med Tizen
Med Tizen-operativsystemet gir Samsung TU50CU7175UXXC deg tilgang til all underholdningen du trenger, fra strømmetjenester til spill og apper, alt på én enkel og brukervennlig plattform.
Spesifikasjon
Spesifikasjoner
| VESA-feste | Ja |
| Energiklasse (HDR) | G |
| VESA-mål | 200 x 200 mm |
| Operativsystem | Tizen |
| Lanseringsår | 2023 |
| Energiklasse | G |
Mål
| Høyde (uten stativ) | 64.42 cm |
| Høyde (med stativ) | 71.91 cm |
| Dybde (uten stativ) | 5.99 cm |
| Dybde (med stativ) | 25.02 cm |
| Vekt (uten stativ) | 11.4 kg |
| Vekt (med stativ) | 11.6 kg |
| Bredde | 111.68 cm |
Strømkilde
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
| Energiforbruk (drift) | 71.0 W |
Funksjoner
| Smart TV | Ja |
| Funksjoner | HbbTV Support |
| Ambilight | Nei |
Lyd
| Høyttalertype | Stereo |
| Høyttalereffekt (total) | 20 W |
| Surround Sound-formater | Dolby Digital Plus |
Tilkoblinger
| Tilkoblinger | HDMI, Optisk S/PDIF, RJ45 (LAN), USB-A |
| Antall HDMI | 3 st |
| Antall USB-A | 1 st |
| MHL | Nei |
| CEC | Ja |
| NFC | Nei |
Design
| Skjermform | Flat |
Trådløs
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Smarthus-system | Samsung SmartThings |
Bilde
| Skjermoppløsning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Skjermstørrelse | 50 " |
| Skjermteknologi | LED |
| HDR | Ja |
| HDR-formater | HDR10+, HLG |
| HFR | Nei |
| ALLM | Ja |
| WCG | Nei |
| VRR | Nei |
| Lokal dimming | Nei |
| Bildeforbedringsteknologi | Ja |
| 3D | Nei |
| Kantbelyst LED | Nei |
| Bakbelyst LED | Nei |
Tuner
| DVB | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| TV-mottakere | Analog, Digital |
| CI/CA | CI+ |
| CI+ versjon | 1.4 |
LG 86" Mini RGB 87 4K TV 2026 86MRGB87B6BLG 75" Mini RGB 87 4K TV 2026 75MRGB87B6BLG 65" Mini RGB 87 4K TV 2026 65MRGB87B6BLG 55" Mini RGB 87 4K TV 2026 55MRGB87B6B
LG 50" Mini RGB 87 4K TV 2026 50MRGB87B6BLG 85" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 85QNED83B6ALG 75" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 75QNED83B6ALG 65" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 65QNED83B6A
LG 55" QNED evo MiniLED 83 4K TV 2026 55QNED83B6ASharp 70HP5265ELG UHD AI 43UA75006LALG NanoCell AI 50NANO81A6A

















