Samsung U8000F UE43U8072FUXXH
-1%
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH
Samsung Crystal UHD U8072 43" 4K LED Smart TV (UE43U8072FUXXH) - Skjermstørrelse: 43" - HD: 4K Ultra HD - Energieffektivitetsklasse: G...
fra 3 327,-
Tilgjengelig i 2 butikker
banner-image
Sammenligning av produkter
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH
-1%
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH
Smart TV
Ja
Ja
Wi-Fi
Bluetooth
Skjermstørrelse
24 "
24 "
Energiklasse (HDR)
G
Produktinformasjon
Oppdag Samsung U8000F UE43U8072FUXXH – Din nye underholdningssentrum
Fantastisk bildekvalitet for den ultimate opplevelsen
Smart-teknologi som gjør livet enklere
Bærekraftig valgmulighet
Hvorfor velge Samsung U8000F UE43U8072FUXXH?
  • Skjermstørrelse: 43" (109,2 cm)
  • Bilde: 4K Ultra HD for krystallklare bilder
  • Smart-TV: Enkel tilgang til alle dine favorittapps
  • Energiklasse: G for økt bærekraft
Spesifikasjon
Mål
Dybde (med stativ)157 mm
Høyde (med stativ)609 mm
Vekt (med stativ)6, 6 kg
Dybde (uten stativ)76, 3 mm
Høyde (uten stativ)558, 8 mm
Vekt (uten stativ)6, 4 kg
Funksjoner
Smart TV
(ARC) Audio Return Channel
Tilkoblinger
Antall HDMI3
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W