Samsung 32" Full HD LED Smart TV med HDR10+ og Tizen OS UE32T5305CEXXC
Topplisten: Samsung TV
Samsung QE43Q7FAAUXXH
Populære produkter
Xiaomi ELA5936EU
Philips 32PHS6000/12
Philips 55MLED910/12
Produktinformasjon
Oppdag en ny verden av underholdning med Samsung 32" Full HD LED Smart TV. Denne TV-en gir deg krystallklare bilder med en oppløsning på 1920x1080, noe som sikrer at filmene og seriene du elsker, ser fantastiske ut. Uansett om du binge-watcher favorittserien din eller ser på sportsarrangementer, vil de livfulle fargene og detaljerte bildene forhøye opplevelsen din.
Utrolig bildekvalitet med HDR10+
Smarte funksjoner og brukervennlighet
Praktiske tilkoblinger
Klar for ethvert rom
En TV for hele familien
Med sin energiklassifisering på F, gir denne TV-en deg både kvalitet og en ansvarlig energibruk, så du kan slappe av ved å vite at du tar gode valg for både underholdningen din og miljøet. Er du på jakt etter en ny TV som kombinerer stil, funksjonalitet, og fantastisk bildekvalitet? Samsung 32" Full HD LED Smart TV er det perfekte valget for deg!
Spesifikasjon
| VESA-feste | Ja |
| Energiklasse (HDR) | G |
| VESA-mål | 100 x 100 mm |
| Operativsystem | Tizen |
| Lanseringsår | 2023 |
| Energiklasse | F |
| Høyde (uten stativ) | 43.8 cm |
| Høyde (med stativ) | 46.54 cm |
| Dybde (uten stativ) | 7.41 cm |
| Dybde (med stativ) | 15.05 cm |
| Vekt (uten stativ) | 4.0 kg |
| Vekt (med stativ) | 4.1 kg |
| Bredde | 73.74 cm |
| Energiforbruk (standby) | 0.5 W |
| Energiforbruk (drift) | 33.0 W |
| Smart TV | Ja |
| Funksjoner | HbbTV Support |
| Høyttalertype | Stereo |
| Høyttalereffekt (total) | 10 W |