Oppdag Samsung Viewfinity S32D600U - Din Ideelle Skjerm for Produktivitet
Banebrytende Spesifikasjoner og Design
Skjermen er utstyrt med den nyeste LCD-teknologien og viser 1,07 milliarder farger, noe som gir en fantastisk visuell opplevelse. Med et oppdateringsresponstid på 5 ms og en maksimal oppdateringshastighet på 100 Hz, kan du være sikker på at du får et jevnt og behagelig bilde, enten du ser på videoer eller spiller spill.
  • Skjermform: Flat
  • Synsvinkel: 178° horisontal og vertikal
  • Paneltype: IPS
  • Skjermlysstyrke: 350 cd/m²
  • Kontrastforhold: 1000:1
  • HDR-støtte: Ja (HDR10)
Fleksibilitet og Brukervennlighet
Miljøvennlig og Energi Effektiv
Som et pluss, kommer Samsung S32D600U med energieffektivitetsklasse E, så du kan jobbe med god samvittighet. Med strømforbruk på bare 26 W ved vanlig bruk, er dette skjermen som tar hensyn til både lommeboken og miljøet!
Perfekt for Hjemmekontoret eller Kontoret
Spesifikasjon
Produkt
ProduktnavnSamsung Viewfinity S32d600u
MerkeSamsung
FargeSort
Spesifikasjoner
Innebygde høyttalere
Nei
PaneltypeIPS
Kamera (innebygd)
Nei
Mål
Høyde (uten stativ)424, 7 mm
Høyde (med stativ)585 mm
Dybde (uten stativ)41, 8 mm
Dybde (med stativ)220 mm
Vekt (uten stativ)4, 37 kg
Vekt (med stativ)7, 2 kg
Funksjoner
Høydejustering
Ja
Tilkoblinger
HDMI
Ja
HDMI-versjon2.0
DisplayPort-versjon1.4
HDCP
Innebygd USB-hub
Antall HDMI1
Design
SkjermformFlat
Strømforsyning
Strømforbruk (standby)0, 5 W
Skjerm
Berøringsskjerm
Bilde
Skjermoppløsning2560 x 1440 piksler
SkjermteknologiLCD
HDR
Fordeler og ulemper
Fordeler med dette produktet
Ulemper med dette produktet
FAQ
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 3 194,- den billigste prisen for Samsung Viewfinity S60UD 32" QHD IPS Skjerm med 100Hz og HDR, Svart blant 5 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste pc skjermer for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.