SCHNEIDER TRIPPEL KOMBISTUSS 3X16/20MM
Trippel stuss fra Schneider, for 3x16 eller 2x20 mm rør. Den kan også kombineres mellom 16 og 20 mm.For mer informasjon, se dokumenter.SpesifikasjonerKvikksølvfriFri for giftige tungmetallerTekniske spesifikasjonerStub stivhet: stivMateriale: PA6IP-grad: IP30Omgivelsestemperatur drift: -25 - 60°CMål (L x B x D):......
fra 59,-
Tilgjengelig i 1 butikker
Produktinformasjon
Trippel stuss fra Schneider, for 3x16 eller 2x20 mm rør. Den kan også kombineres mellom 16 og 20 mm.
For mer informasjon, se dokumenter.
Spesifikasjoner
Kvikksølvfri
Fri for giftige tungmetaller
Tekniske spesifikasjoner
Stub stivhet: stiv
Materiale: PA6
IP-grad: IP30
Omgivelsestemperatur drift: -25 - 60°C
Mål (L x B x D): 31 x 67 x 36 mm
Topplisten: Schneider Electric Øvrig elektrisk utstyr
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | SCHNEIDER TRIPPEL KOMBISTUSS 3X16/20MM |
| Merke | Schneider Electric |
Populære produkter
-4%
Anker Solix BP1000 bærbart batteri for strømstasjon
-1%
EcoFlow Trail 200DC Kraftstasjon 472822 Sort
-1%
EcoFlow Power Mikroinverter 800w
Pris og prishistorikk
Schneider Electric Kontaktor Easy Tesys 12A 1NO 24V acBosch multibor 6x60x100mm glBosch multibor 10x80x120mm glValux sikring 35a 5stk
Bosch multibor 5x50x85mm glValux sikring 16a treg dii eco gråBosch multibor 8x80x120mm glOsram Led Spot GU5,3 MR16 20 230lm 12v
Schneider Electric Kontaktor Easy Tesys 25A 1NO 24V acElitech Endehylse Isolert Dobbel 2,5mm2 12mm Blå 10 stkElitech Endehylse Isolert 6mm2 18mm Sort 10 stkElitech Endehylse Uisolert 16mm2 18mm 10 stk