Sds Max Jet Drill 24X520/400 Smart365
Topplisten: Smart Mobildeksel
Populære produkter
Produktinformasjon
Oppdag Sds Max Jet Drill 24X520/400 Smart365
Kraft og presisjon i ett
- Størrelse: 24 mm diameter, 520 mm lengde, 400 mm arbeidslengde