
Semper Cookie-os glutenfri 150g
Semper Cookies glutenfri - 150gr Sprøe og lekre kjeks med kremfyll. Lette å ta med på tur, pakket i porsjonspakker....
For øyeblikket har vi ingen tilbud på dette produktet, men vi inviterer deg til å utforske lignende produkter som kan være av interesse.
Topplisten: Semper Helsekost
Populære produkter

Noka Milkshake Jordbær
289,-
1

Panda lakris 240g
58,-
2

Noka Milkshake Karamell
289,-
1

Biogan SesamfrSorte 500g
129,-
1
Produktinformasjon
Semper Cookies glutenfri - 150gr Sprøe og lekre kjeks med kremfyll. Lette å ta med på tur, pakket i porsjonspakker.
Spesifikasjon
Produkt
| Produktnavn | Semper Cookie-os glutenfri 150g |
| Merke | Semper |
| Type | Kaker |
Spesifikasjoner
| Egenskaper | Glutenfritt |
| Smak | Druer, Naturell, Vanilje |
| Vekt/pakke | 150.0 g |
| Kalorier/100g | 490.0 kcal |
| Fett/100g | 26.0 g |
| Protein/100g | 2.8 g |
| Karbohydrater/100g | 60.0 g |
Størrelse
| Produktvekt | 150 g |
Bærekraftinformasjon
| Bærekraftegenskaper | Økologisk |
Generelt
| Merking | Glutenfri |
Pris og prishistorikk
Clearspring Miso Paste av Soya m. Brun Ris ØkoCorny Havre Banana 50 grNatur Drogeriet Arginin MaxBeutelsbacher Sitron Ingefær limonade drikk Ø
Økoladen Melkesjokolade skilpadder ØGuru Snack Soft Sea Salted Licorice Ø 100 GRBeutelsbacher Druesaft Ø DemeterBeutelsbacher Kokos Ananas saft Ø
Holle 6 mnd+ Tillskuddsblanding Geitemelk Øko Basis 2ONOFF SPICES Thai Massaman Curry Paste ØkoAurion Mariagertobahvetemel Siktet ØkoDoves Farm Glutenfri Majs % Ris Penne Doves Øko fra Organic




















