
Sengeramme betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721102618239
Produktinformasjon
Sengeramme betonggrå 150x200 cm
- Materiale: Konstruert tre
- Farge: Grå
- Type seng: Dobbeltseng
- Sengelengde: 200cm
- Sengebredde: 150cm
- Lengde: 225.5 cm
- Høyde: 30.0 cm
- Bredde: 153.0 cm
Nyt en god natts søvn på Vidaxl sin sengeramme betonggrå 150x200 cm konstruert av tre. Denne moderne sengerammen er et tiltalende tilskudd til ethvert soverom, med et design som kombinerer funksjonalitet og stil.
Elegant design og holdbarhet
Denne sengerammen har et slitesterkt konstruert treverk med en jevn overflate som gir styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet. Med solide kryssfiner-lameller sikrer den god vektfordeling og holder madrassen på plass for en komfortabel søvnopplevelse.
Passer perfekt til din dobbeltseng
Med en lengde på 200cm og bredde på 150cm passer denne sengerammen ideelt til en dobbeltseng. Med målene 225.5 x 153.0 x 30.0 cm (L x B x H) gir den god plass og en moderne stil til ditt soverom.
Ta din søvnopplevelse til neste nivå med Vidaxl sin sengeramme betonggrå 150x200 cm konstruert av tre. Opplev komfort, stil og holdbarhet i ett produkt!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721102618239 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 153x203cm |
| Materiale | Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre


Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm

Yolonda Himmelseng Hvit


Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm

Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 339,- den billigste prisen for Sengeramme betonggrå 150x200 cm konstruert tre 8721102618239 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







