
Sengeramme grå sonoma 140x200 cm konstruert tre 8721012274426
Produktinformasjon
Sengeramme grå sonoma 140x200 cm konstruert tre - Et drømmende tillegg til ditt soverom
Vidaxl presenterer denne stilige sengerammen i grå sonoma, designet for dobbeltseng med en bredde på 140cm og lengde på 200cm. Denne sengerammen er laget av konstruert tre av høy kvalitet, som kombinerer holdbarhet med et moderne utseende.
En god natts søvn garantert
- Slitesterkt konstruert treverk med glatt overflate
- Solide kryssfiner-lameller for optimal vektfordeling
- Madrassstørrelse: 140 x 200 cm (madrass ikke inkludert)
Stilrent design for enhver smak
- Moderne og minimalistisk utseende
- Naturlig lys innlemmet i interiørdesignet
- Samlet mål: 203 x 143 x 40 cm (L x B x H)
Denne sengerammen krever enkel montering og vil være et perfekt tilskudd til ethvert soverom som ønsker å kombinere funksjonalitet med stil. Skap ditt drømmesoverom med denne elegante sengerammen fra Vidaxl!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 140x200 cm konstruert tre 8721012274426 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 140x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 143x203cm |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Materiale | Tre |
| Egenskaper | Innebygget oppbevaring |
| Sengebredde | 140cm |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 143x203 |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 45.0 cm |
| Bredde | 143.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Gulv Seng Ramme 180x210 cm Solid Tre Furu

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 1 899,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 140x200 cm konstruert tre 8721012274426 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







