
Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012275898
Produktinformasjon
Sengeramme grå sonoma 150x200 cm - Moderne og praktisk sengeramme fra Vidaxl
Oppgrader soverommet ditt med denne stilige sengerammen fra Vidaxl. Den grå sonoma-fargen gir et moderne preg, samtidig som den er et praktisk tillegg til rommet ditt.
Holdbar konstruksjon
- Type: Sengerammer
- Farge: Grå
- Sengelengde: 200cm
Denne sengerammen er laget av konstruert tre av eksepsjonell kvalitet. Det glatte materialet gir ikke bare et elegant utseende, men det gir også styrke, stabilitet og motstand mot fuktighet.
Praktiske funksjoner
- Solide lameller: Kryssfiner-lamellene sikrer god vektfordeling, noe som bidrar til at madrassen holder seg på plass uansett bevegelser i løpet av natten.
- Oppbevaringsrom: Med de medfølgende sengerommene får du ekstra oppbevaringsplass for å holde tingene dine organisert og rommet ryddig.
Denne sengerammen har en total størrelse på 225,5 x 153 x 30 cm (L x B x H) og passer perfekt til en madrassstørrelse på 150 x 200 cm. Vær oppmerksom på at madrass ikke er inkludert.
Ta steget mot en bedre natts søvn med denne stilige og funksjonelle sengerammen fra Vidaxl. Opplev komfort og kvalitet i ett produkt!
Beskrivelse genereres automatisk basert på data vi har fra våre partnere.
Topplisten: Vidaxl Sengeramme

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn


vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Sengeramme uten madrass 75x190 cm heltre furu 8721102647840
Spesifikasjon
| Produktnavn | Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012275898 |
| Merke | Vidaxl |
| Type | Sengerammer |
| Farge | Grå |
| Sengemål | 150x200 cm |
| Modellnavn | vidaXL Wood Sängram 153x203cm |
| Materiale | Tre |
| Type seng | Dobbeltseng |
| Sengelengde | 200cm |
| Mål | 153x203 |
| Sengebredde | 155cm |
| Lengde | 203.0 cm |
| Høyde | 35.0 cm |
| Bredde | 153.0 cm |
| Nøkkelord | Møbler |
Fordeler og ulemper
Populære produkter

Ottoman sengeramme uten madrass hvit Single kunstskinn

Ottoman sengeramme uten madrass svart Double kunstskinn



vidaXL Sengeramme med hodegavl svart 200x200 cm heltre

Yolonda Himmelseng Hvit

Sengeramme Sonoma Eik 75x190 cm


Seng med lagring og madrass Blå 90 x 190 cm Konstruert tre

Seng med Oppbevaring med madrass Grå 120 x 190 cm Kunstlær

Sengeramme i metall svart 183x213 cm

Ottoman Seng Ramme med Oppbevaring Naturlig 70 x 190 cm
Pris og prishistorikk
Akkurat nå er 2 019,- den billigste prisen for Sengeramme grå sonoma 150x200 cm konstruert tre 8721012275898 blant 1 butikker hos Prisradar. Sjekk også vår topp 5-rangering av beste sengeramme for å være sikker på at du gjør det beste kjøpet.







